Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Про пуповинну кров та плаценту

Про пуповинну кров та плаценту

Кров, що залишається в пуповині після народження дитини, та плацента містять велику кількість стовбурових клітин, що є першоосновою організму, і здатні відновлювати ушкоджені тканини та органи. За вмістом стовбурових клітин пуповинна кров не поступається кістковому мозку, і в кожному 5-ому випадку застосовується замість нього у лікуванні раку крові. Також стовбурові клітини пуповинної крові дедалі ширше використовують у лікуванні захворювань серцево-судинної системи, печінки, нервової системи, шкіри, опорно-рухового апарату ітд. На сьогоднішній день у світі виконано декілька десятків трансплантацій трахей, вирощених зі стовбурових клітин, тканинно-інженерних судин, клапанів серця, кістково-хрящових конструкцій та ін.

А плацента, крім того, що є багатим джерелом стовбурових клітин, містить ще безліч важливих біологічно активних речовин. Тому екстракти плаценти застосовуються з метою протизапальної, ранозаживлюючої, знеболюючої, імуностимулюючої дії, а також для корекції вікових змін шкіри.

Цікаво, що за довго до відкриття біологічної цінності пуповинної крові та плаценти методами сучасної мікроскопії та молекулярної біології, традиція зберігати висушену плаценту після пологів побутувала у багатьох древніх народів. Препаратами плаценти лікував хвороби батько медицини Гіпократ (V ст. до н.е.) та лікар Стародавнього Сходу Авіцена (I-II ст.н.е.). Плацентарні маски – одна з таємниць краси Клеопатри.

Зберігши пуповинну кров та плаценту після пологів, Ви забезпечите своєму малюку та іншим членам сім’ї додатковий резерв здоров’я на все життя.

На сьогоднішній день у світ пуповинну кров зберегло більше 1 000 000 батьків, і станом на 2013 р. виконано понад 30 0000 трансплантацій стовбурових клітин пуповинної крові.

В 2012 р. МОЗ України офіційно схвалило методи лікування панкреонекрозу, критичної ішемії кінцівок, опіків та обморожень із використання стовбурових клітин пуповинної крові.

З огляду на дедалі ширше впровадження клітинних технологій в медичну практику зберігання пуповинної крові можна назвати "візою у медицину майбутнього”.

Проте, варто пам’ятати, що пуповинну кров та плаценту зберегти можна лише один раз у житті, тому варто досить відповідально підійти до вибору кріобанку, адже життєздатність стовбурових клітин після розморожування залежить від технології їх кріоконсервування.

В Україні всі організації, що займаються переробкою і зберіганням пуповинної крові, повинні мати ліцензію на «Діяльність банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини». Процеси та методики кріоконсервування і довгострокового зберігання біоматеріалу мають відповідати вимогам МОЗ України.

Лідером у галузі кріозберігання пуповинної крові та виробництва унікальних плацентарних препаратів є Кріобанк Інституту клітинної терапії. Інститут клітинної терапії - це унікальний науково-виробничий медичний комплекс за рівнем матеріально-технічного забезпечення в Україні.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com