Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Пролактин може спричинити безпліддя

Жіночий організм - це настільки витончений інструмент, що до найдрібніших змін у його роботі необхідно прислухатися. Як правило, за відсутності болю жінка навряд чи зверне увагу на якісь зміни. Наприклад, порушення менструального циклу у повсякденному житті вважається настільки несуттєвою патологією, що жінка в будь-якому віці не стане звертатися до лікаря, маючи тільки цей недолік. А даремно! Саме симптом порушення менструального циклу є чи не єдиним проявом такого захворювання як

гіперпролактинемія - підвищена концентрація гормону пролактину (ПРЛ) в крові

Скромна роль ПРЛ під час лактації стає аж ніяк не скромною при надлишковому виділенні цього гормону, що є причиною порушення не тільки менструальної, але і репродуктивної функції організму жінки в 25-30% випадків.

Гіперпролактинемія найчастіше пов'язана з різними захворюваннями, такими як пухлини гіпофізу, гіпотеріоз, ниркова недостатність, синдром полікістозних яєчників тощо. Однак надлишкове вироблення ПРЛ може бути спричиненим травмами матки і грудної клітки, а також виявлятися без видимих ​​причин.

Як ми вже говорили вище, підвищений вміст ПРЛ в крові може призвести до порушення менструального циклу, і не завжди супроводжується виділенням молока з грудей жінки. У свою чергу, тривале порушення циклу призводить до безпліддя. Тому причини як порушення менструального циклу, так і безпліддя може визначити тільки лікар після проведення дослідження крові на вміст гормону і обстеження гіпофіза, якщо рівень ПРЛ істотно підвищено.

Звертайтеся до фахівців Медичного центру «Інтерсоно» для проведення планових оглядів, адже тільки періодичні огляди можуть позбавити жінку від неприємних наслідків застарілих патологій.

Записуйтеся на прийом за телефоном (032) 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com