Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Просто бути жінкою!

Задача у жінки лише одна – бути щасливою. Любі наші жінки, чи не правда, приємно читати ці слова? І не дивно, оскільки бути щасливою та огортати щастям своїх близьких властиво жіночій природі. Важливо також сказати, що під щастям ми розуміємо не ейфорію, оскільки цей стан лише розхитує нервову систему, і ні до чого хорошого не приводить. Мова йде про внутрішню гармонію – спокійний стан впевненої у собі жінки, яка довіряє своїм відчуттям та оточуючому світу. Питання в тому, від чого залежить цей ефемерний стан душі – гармонія. Адже необхідно не просто знайти його, але й привчити себе перебувати в цьому стані постійно, долаючи усі стреси.

Як не дивно, але щастя залежить тільки від самої жінки, і не має жодного сенсу в очікуванні на зовнішні приводи. Ми пропонуємо розглянути основні способи досягнення відчуття гармонії у душі жінки.

Однією з ключових складових щастя жінки є здоров’я фізичного тіла. Як правило, людина відчуває цінність здоров’я лише тоді, коли виникають реальні симптоми захворювання. Крім того, існують непрямі прояви проблем зі здоров’ям. Природний привабливий колір шкіри, блиск в очах, правильна структура волосся та інші складові гарної зовнішності – все це визначається не стільки якістю косметичних засобів та частотою процедур з догляду за собою, скільки фізичним здоров’ям. Тому здоров’я є базою збалансованого душевного стану та вкрай необхідною є його підтримка.

Для того, щоб випередити проблеми зі здоров’ям, важливо періодично проходити профілактичні огляди у лікарів за ключовими напрямами. Для жінок це гінеколог, стоматолог та терапевт. Погодьтеся, набагато приємніше почути від лікаря: «У Вас все добре» або «Добре, що Ви вчасно виявили симптоми, тому вилікувати хворобу, яка тільки почалась, досить легко», аніж «процес занадто запущений, але ми зробимо все, що зможемо». А найголовніше, що Ваш організм буде Вам же вдячний за турботу та буде ставати все сильніше і сильніше.

Не менш важливим фактором на шляху до душевного балансу є здатність жінки бути стійкою по відношенню до стресів та уміти відновлюватись після настання негативних обставин. Адже у сучасному житті жінка щоденно бере участь у величезній кількості подій. І вони далеко не завжди радісні. Проблемні ситуації на роботі часто супроводжуються домашніми клопотами та дрібними соціальними неприємностями. Особливо це стосується жінок, які живуть у мегаполісах, де з одного боку життя протікає швидше та більш прогресивно, а з іншого – постійна нестача часу, яка призводить до роздратованості, незадоволеності собою та оточуючими. Слід відмітити, що спочатку жінка навіть може не звернути увагу на вплив стресу, адже вона вже звикла бути постійно засмиканою та нервовою.

Ми опустимо способи поведінки у різноманітних стресових ситуаціях, оскільки цьому присвячені цілі системи навчальних тренінгів. Але що ж робити, якщо негативні емоції вже накопичились та руйнують свідомість з середини? По-перше, необхідно навчитися виділяти для себе мінімум пару годин на день. Кожна жінка заслуговує мати час на заняття, які їй приємні! Інакше вона просто перестає бути жінкою. Адже спорт або похід до СПА-салону, на перший погляд, не є корисними для сім’ї, але таке проведення часу сповнює жінку спокоєм та прибирає негативні емоції, що вкрай важливо для підтримки домашнього затишку. Таких занять існує величезна кількість. Наприклад, поспілкуватися з подругою, купити свіжозрізані квіти, милуватися красивими речами, пройтись по магазинах і т.д. Крім того, жінці просто необхідно відпочивати на вихідних від міського бетону та виїжджати на природу. Спокій лісу або річкової гладі у знелюднених місцях є найкращими релаксаторами. Та і взагалі жінкам необхідні прогулянки, просто так, без особливої мети, ходити в напрямках, які самі собою обираються. Погодьтеся, навіть прочитавши останнє речення, стає комфортніше на душі.

І найголовніше – отримуйте задоволення від усього, що Ви робите. Займайтеся тим спортом, який комфортний; працюйте на тій роботі, яка цікава; спілкуйтеся з тими людьми, які приємні і т.д. Наповнюйте своє життя приємними емоціями та пам’ятайте, що життя прекрасне!

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com