Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Ракові клітини вибірково знищуватимуть теплові наномагніти.

    Південнокорейські вчені з хімічного факультету Університету Йонсе розробили принципово нові магнітні наноматеріали, які допоможуть лікувати онкологічні захворювання, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на міжнародне радіо Республіки Корея.
    Новий наноматеріал складається з двох різнорідних шарів. Їх розмір не перевищує 15 нанометрів. Це дуже маленькі магніти, зроблені у формі черепашки з ядром всередині. Така форма сприяє тому, що магніт виробляє в 30 разів більше теплової енергії порівняно зі звичайними магнітними наночастинками. Чим більше виділяється тепла, тим більша ефективність протиракової терапії.
    Як відомо, лікування раку за допомогою тепла, або гіпертермії, використовується нарівні з хімічною та радіаційною терапією. Але застосування гіпертермії було обмеженим, оскільки складно створити умови для загибелі ракових клітин, не пошкодивши при цьому здорові тканини. Щодо наномагнітів південнокорейських вчених, то під час розміщення в магнітне поле вони можуть розігріватися до 100 градусів за Цельсієм. До того ж їх можна концентрувати безпосередньо у пухлинах.
    Експерти вже підрахували, що обсяг світового ринку діагностики і лікування захворювань за допомогою нових наномагнітів може становити до 2015 року 180 мільярдів доларів. А розробка вчених з Південної Кореї підвищить якість лікування онкологічних захворювань.  
        
search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com