Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

160225 0646

Гінекологія

"Ваше жіноче здоров'я – запорука того, що виконання Ваших бажань кохати, мати і піклуватися про власних дітей будуть захищеними!"

Багато гінекологічних захворювань (запалення придатків матки, аденоміоз матки, кольпіт, ендометрит, ерозія шийки матки, міома матки, рак шийки матки) тривалий час розвиваються без симптомів.

Тому ми рекомендуємо проходити профілактичний огляд гінеколога 1 раз у півроку. Щоб позбутися від переживань і сумнівів, Вам варто всього лише одноразово відвідати медичний центр «Інтерсоно». Наші висококваліфіковані лікарі, яким можна довірити своє репродуктивне здоров’я та відповідальний персонал „Інтерсоно” потурбуються про Ваше гарне самопочуття!

 А ось список причин для позапланового і особливо необхідного, відвідування гінеколога:

 • незвичайні виділеннях з піхви, особливо кров’янисті, поява висипань чи новоутворень на зовнішніх статевих органах, поява печіння чи свербіння статевих органів
 • поява болю у нижній частині живота, опущення та випадіння статевих органів
 • планування вагітності, ненастання вагітності
 • порушеннях менструального циклу, підбір контрацепції, підбір замісної гормонотерапії та лікування клімактеричних розладів
 • часта зміна статевих партнерів

Етапи гінекологічного огляду:

 1. Огляд та пальпація грудних залоз та прилеглих до них лімфатичних вузлів
 2. Огляд зовнішніх статевих органів
 3. Огляд в дзеркалах. Для огляду піхви та шийки матки у піхву вводиться спеціальне гінекологічне стерильне дзеркало, металеве або пластмасове. Ця процедура не буде дискомфортною, якщо Ви максимально постараєтесь розслабитися під час неї.
 4. Забір мазка на флору. Забір виділень з уретри, піхви та шийки матки проводять за допомогою спеціальних одноразових щіточок. Мазок дає можливість оцінити мікрофлору, підрахувати кількість лейкоцитів (один із основних маркерів інфекції), дозволяє виявити грибки (кандидоз), ключові клітини (бактеріальний вагіноз, гарднерельоз), трихомонади, внутріклітинні включення. Результат цього дослідження, як правило, можна дізнатися вже на наступний день.
 5. Забір мазка на цитологію. Цитологічне обстеження – легкий безболісний забір прошарку клітин з поверхні шийки матки за допомогою спеціальних одноразових щіточок. Цитологічне дослідження є обов'язковим щорічним етапом діагностики передракових станів шийки матки , навіть якщо нічого не турбує і при звичайному гінекологічному огляді шийка матки здається незміненою.
 6. Кольпоскопія. Це огляд шийки матки під мікроскопом – кольпоскопом, який є в кабінеті кожного гінеколога нашого медичного центру. Кольпоскопія дозволяє виявити приховані проблеми на шийці матки або детально оглянути уже існуючі. Процедура ця також безболісна. Під час її проведення робляться фотографії шийки матки, які потім зберігаються у Ваших медичних документах.
 7. Бімануальний огляд. Це пальпація внутрішніх статевих органів руками. Ця процедура пройде більш зручно, коли під час неї Ви максимально розслабитеся.
 8. Ультразвукове дослідження внутрішніх статевих органів.Це дослідження проводиться трансабдомінально (через передню черевну стінку) або трансвагінально (через піхву), або у поєднанні цих двох способів. УЗД значно поглиблює інформативність обстеження у жіночій консультації на гінекологічному кріслі.
 9. При повторній консультації чи по телефону лікар ознайомить Вас з результатами проведених обстежень, а також надасть інформацію щодо вірогідного діагнозу. Разом з Вами лікар обирає тактику подальшого лікування або дообстеження.

 Ми розробили для Вас індивідуальні пропозиції, безперечною перевагою яких є те, що всі результати Ваших оглядів та аналізів зберігаються в електронному вигляді на Вашій персональній сторінці, доступ до якої відкрито лише Вам.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

call-back

Вам передзвонити?
Залиште свій телефон.

captcha
Перезавантажити

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com