Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

160225 0646

Лікування безпліддя

Причини, діагностика та лікування безпліддя в медичному центрі “Інтерсоно”

Цілком природнім є бажання кожної сімейної пари мати здорових діток, поява яких наповнить життя новим змістом та стане відображенням справжнього щастя. Але часом на шляху до такої омріяної хвилини відчути радість батьківства постає діагноз безпліддя. Так, це звучить дуже неприємно, і для багатьох людей може стати справжнім ударом, адже означає неможливість стати батьками. Як правило, одразу про лікування безпліддя мало хто думає, втратив віру та надію.

Лікування безпліддя: сучасний стан речей

На сьогодні зовсім невтішним є той факт, що пар, які не можуть зачати дітей із року в рік, стає все більше. За медичними мірками, патологією вважається відсутність зачаття протягом року при регулярних статевих відносинах без використання протизаплідних засобів.

Але попри усі статистики та розрахунки, медичний центр “Інтерсоно” може запевнити вас, що факт безпліддя, коли ви не зможете мати дитину на 100%, - малоймовірний. Безпліддя можна лікувати! Головне - встановити причину діагнозу, і тоді з’являться варіанти подолання цієї проблеми.

Чуйні лікарі та привітний медичний персонал центру – професіонали своєї справи завжди радо допоможуть. Наші результати вражаючі: за 15 років діяльності за допомогою репродуктології «Інтерсоно» народилось більш ніж 4600 здорових малюків. Двоє з трьох жінок успішно вагітніють. Спеціалісти медичного центра лікують ті найскладніші випадки безпліддя, коли здається, вже останній шанс втрачений.

Лікування безпліддя будь-якого генезу

Важливо розуміти, що не тільки жінка може бути неплідною. Зараз все частіше трапляється чоловічий фактор у безплідді. Тому не впадайте у відчай одразу, а приходьте на консультацію в “Інтерсоно” у Львові або Ужгороді разом, де спеціалісти методом ретельних досліджень визначать істинну причину неможливості зачати дитинку.

Безпліддя чоловіків та жінок можуть викликати абсолютно різні причини, саме тому правильна діагностика є дуже важливою.

Як вже зазначалося вище, виділяють чоловічий та жіночий фактор безпліддя. За статистикою ці фактори впливу на безпліддя в парі розподіляються наступним чином:

 • 20-30% впливу жіночого фактору;
 • 50% вплив чоловічого фактору;
 • 20% причина в обох партнерах;
 • у 10-15% партнерів причина безпліддя залишається нез’ясованою.

Саме тому дуже важливо лікування проводити завжди у обох партнерів.

Гарантоване лікування безпліддя від медичного центру “Інтерсоно”

Ми пропонуємо весь спектр послуг лікування безпліддя, а саме:

 • внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка/донора;
 • запліднення in vitro (ін вітро);
 • ICSI (ІКСІ);
 • біопсія яєчок;
 • кріоцикли та кріокосервація;
 • допоміжний хетчінг;
 • донація яйцеклітин;
 • сурогатне материнство.

Яким би не був ваш діагноз, не піддавайтеся відчаю та не зволікайте, просто приходьте на консультацію в “Інтерсоно”. У нас є безліч варіантів, які допоможуть вам подолати безпліддя та подарують таке омріяне щастя батьківства.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com