Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Донація яйцеклітин

Донація свіжих та заморожених яйцеклітин. Найвищий коефіцієнт успішності в Європі.

Наша клініка протягом 15 років практикує програми донації яйцеклітин з великим ентузіазмом і турботою, щоб допомогти людям з усього світу з проблемами фертильності, які не можуть стати батьками іншим чином. Ми пропонуємо цикли донації свіжих яйцеклітин і цикли вітрифікації донорських ооцитів, які доступні  безпосередньо в банку вітрифікованих ооцитів Інтерсоно - першому банку вітрифікованих ооцитів в Україні.

Показання для використання донорських яйцеклітин:

 • Зниження яєчникового резерву (Рівень АМГ (антимюллерів гормон) зменшений, кількість антральних фолікулів зменшилась).

 • Передчасна менопауза або гіпофункція яєчників.

 • Яєчники жінки були пошкоджені або ж видалені (через лікування раку променевою терапією або хіміотерапією).

 • Генетичні або хромосомні аномалії.

Коефіцієнт успішності програм донації яйцеклітин в Інтерсоно:

 • Донація свіжих донорських яйцеклітин – 64% клінічних показників вагітності.

 • Донація заморожених донорських яйцеклітин – 59% клінічних показників вагітності.

Переваги банку донорських ооцитів Інтерсоно:

 • 450 повністю обстежених донорських яйцеклітин з різними фенотипами, які доступні для свіжих циклів, доведена фертильність всіх донорів.

 • Безкоштовний відбір донора яйцеклітини.

 • 5000 вітрифікованих ооцитів наявні в нашому банку.

 • Онлайн каталог донорів та трьох денний доступ до всієї бази даних донорів.

 • Відсутність списку очікування.

 • Відсутність поділу яйцеклітин.

Ми разом крокуватимемо назустріч вашій мрії.

Крок 1. Підбір донорських яйцеклітин. Ви можете написати нам на електронну пошту й отримати доступ до нашої бази даних донорів кількістю більш ніж 200 повністю обстежених донорів. Коли ви виберете донора, наш медичний координатор протягом 24 годин підтвердить його доступність і підготує донора для вас. Ви також можете написати всі ваші вимоги до донора яйцеклітин і наш медичний координатор підбере відповідного кандидата для вас. Після підбору, наш лікар зв’яжеться з вами та повідомить список обстежень необхідних для програми.

Крок 2. Стимуляція яєчників донорів та приготування слизової оболонки матки Реципієнта. У той час коли донор проходить стимуляцію яєчників для росту фолікула, Реципієнт проходить підготовку слизової оболонки матки. Ви прийматимете Естрадіол валерат, щоб підготувати слизову оболонку матки до імплантації ембріона. Наш лікар дистанційно призначить дозу та контролюватиме вживання. Все що вам потрібно – це зробити УЗД і відправити результати електронною поштою лікарю.

Крок 3. Забір донорських яйцеклітин. Під час цієї процедури яйцеклітини будуть вилучені та запліднені спермою чоловіка Реципієнта. Таким чином, вам необхідно відвідати клініку для отримання свіжої сперми або відправити в клініку заморожений зразок. Також вас може відвідати наш кур'єр і забрати заморожений зразок. Після запліднення ембріони культивують до 5 днів, після чого вони готові до процедури перенесення в матку Реципієнта.

Крок 4. Перенесення ембріонів. Для цієї процедури вам доведеться перебувати в клініці протягом 2 годин. Потрібно наповнити сечовий міхур, ви можете їсти й пити перед процедурою. Перенесення ембріонів - процедура, під час якої ембріони переносять в матку під ультразвуковим контролем за допомогою тонкого гнучкого катетера. Це процедура безпечна, безболісна та проводиться без анестезії.

Крок 5. Тест на вагітність. Рекомендовано через два тижні після перенесення ембріона(-ів) здати аналіз крові на ХГ (хоріонічний гонадотропін). Якщо результат позитивний, ви вагітні. Наш лікар призначить вам ліки на наступні два тижні до вашого ультразвукового сканування.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com