Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

160225 0646

Інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда IKSI (ІКСІ)

Процедура ІКСІ дозволить стати батьками кожній парі!

Інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда (ICSI) – це етап програми запліднення in vitro, під час якого один попередньо відібраний сперматозоїд вводиться безпосередньо всередину яйцеклітини. ІКСІ є одним із сучасних методів лікування безпліддя, викликаного чоловічим фактором. За допомогою даної процедури можна подолати численні перешкоди на шляху до запліднення та дозволити парам із надзвичайно низькими шансами на батьківство отримати позитивний результат.

ICSI: методи, показання до застосування

Процедура ІКСІ проводиться під мікроскопом в умовах ембріологічної лабораторії в день забору яйцеклітин за допомогою мікроманіпулятивних пристроїв, які дозволяють здійснювати мікрорухи надзвичайно точно. Проводить ІКСІ лише висококваліфікований та сертифікований ембріолог, який використовує найкращі навички та надсучасні методології.

Абсолютним показом для проведення ІКСІ є чоловічий фактор безпліддя. ICSI проводять при значно зниженій кількості чи рухливості сперматозоїдів або у випадках низького рівня запліднення яйцеклітин при попередніх спробах запліднення in vitro. Також ця процедура проводиться, якщо необхідне використання вітрифікованих ооцитів. Процедура ІКСІ проводиться з метою отримати вищий процент запліднених яйцеклітин у порівнянні із самостійним заплідненням.

Оскільки для запліднення яйцеклітини методом ICSI потрібен лише один сперматозоїд, то використання цього методу дає унікальний шанс стати батьками чоловікам із критично малою кількістю сперматозоїдів в еякуляті.

Ефективність процедури ІКСІ

Рівень запліднення з використанням методу ІКСІ в ембріологічній лабораторії Медичного центру «Інтерсоно» є надзвичайно високим і сягає 85-90%. Тобто при заплідненні 10 яйцеклітин утвориться 9 ембріонів.

Ембріони, які утворились у результаті застосування методу ІКСІ, нічим не відрізняються від тих, які сформувались під час природного злиття яйцеклітини та сперматозоїда. Сама собою ця процедура не може викликати жодних генетичних змін у плода.

Необхідність проведення процедури ІКСІ визначає лікар-репродуктолог після ретельного обстеження пари. Також ця методика може бути застосована за побажанням пацієнта для підвищення шансів на вагітність навіть за відсутності до цього чітких медичних показань.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com