Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

160225 0646

Передімплантаційна генетична діагностика (PGD)

Передімплантаційна генетична діагностика (PGD)

Передімплантаційна генетична діагностика: висока точність, швидкі результати

Морфологічні характеристики ембріона (тобто те, як він виглядає зовні) не можуть повністю визначати здатність ембріона до імплантації та подальшого розвитку. І основною причиною того, що зародки хорошої якості не імплантувались, є їх генетичний статус.  Кількість ембріонів з генетичними змінами стає більшою з віком і сягає 60-70% після досягнення 40-річного віку майбутніх батьків. Доімплантаційний генетичний скринінг проводитьсяз метою виявлення хромосомних аномалій та перебудов. Ембріони з “правильним “ набором хромосом володіють вищою здатністю до імплантації та успішної вагітності. Передімплантаційна генетична діагностика (PGD) – це методика, яка дозволяє парам уникнути спадкових захворювань у дитини та виключити можливу наявність змінених хромосом.

Обстеження ПГД: основні аспекти

PGD проводиться для ембріонів, які були створені за допомогою програм запліднення in vitro. Передімплантаційна генетична діагностика відбувається у декілька етапів:

  1. Програма ЗІВ (запліднення ін вітро).
  2. Біопсія ембріону.
  3. Кріоконсервація ембріону.
  4. Лабораторна діагностика біоптованих клітин.
  5. Розморозка здорового ембріону.
  6. Перенос матері.

Біопсія у рамках PGD проводиться на 3 або 5 день розвитку ембріона.

Під час біопсії на 3 день відділяють одну-дві клітини ембріона, які містять ядро. На цій стадії зародок має 6-8 клітин, але відділення кількох із них є повністю є безпечною процедурою та не впливає на здатність розвитку та приєднання ембріона до порожнини матки. Недоліком проведення біопсії на цій стадії розвитку є ризик не діагностувати так звані «мозаїстичні» порушення, коли одна клітина містить нормальний набір хромосом, а інша – змінений.

У випадку проведення біопсії у рамках доімплантаційної генетичної діагностики на 5 день відділяється декілька клітин від зовнішнього шару клітин ембріона (трофектодерми). Доведено, що проведення цієї процедури є безпечним для ембріона та не впливає на його подальший розвиток та здатність до прикріплення до порожнини матки. Недоліком проведення даної процедури є те, що для біопсії потрібні ембріони лише хорошої якості 5 дня розвитку. А у пацієнтів старшої вікової групи їх кількість суттєво знижується.

Переваги передімплантаційної генетичної діагностики

PGD допомагає:

  • запобігти народженню дитини з хромосомними порушеннями;
  • знизити ризик переривання та завмирання вагітності;
  • збільшити шанси на успіх та омріяне батьківство.
“Інтерсоно” - єдиний на Західній Україні медичний центр, який пропонує пройти передімплантаційну генетичну діагностику усім, хто бажає стати батьками дійсно здорової дитини. Точні результати обстеження PGD можна отримати за 2 тижні. “Інтерсоно”- ваш надійний провідник до щасливого батьківства!
search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com