Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

160225 0646

Пологи в Мedіcover

Пологи в “Medicover” у Польщі: доступність та комфорт

pologu v Medicover

З кожним роком кількість жінок, які бажають народжувати за кордоном, збільшується. Це стосується не лише вагітних жінок із Західної України (зі Львова, Тернополя, Ужгорода та інших міст). Більш за все наші співвітчизниці бажають народжувати у Польщі. По-перше, це пов’язано з тим, що європейська медицина викликає довіру. По-друге, медичні послуги польських фахівців є досить доступними. Цікаво, що найбільш зацікавлені в закордонних родах жінки, які планують перші пологи. Однією з найкращих клінік у Польщі, яка приймає пацієнтів з інших країн, вважається Medicover Wilanow Hospital - багатопрофільна лікарня у Варшаві. Вона створена в партнерстві зі швецькими засновниками. Medicover стала першою приватною клінікою у Польщі. За потреби її співробітники можуть допомогти у підготовці пакету документів громадянам України для в’їзду до країни (надіслати запрошення, якщо у пацієнта немає візи). Крім того, Medicover об’єднала навколо себе команду професіоналів високого рівня, що здатні прийняти навіть найважчі пологи.

Порядок прийому породілей

Пологи в Мedіcover відбуваються під наглядом досвідчених лікарів та медичних сестер. Це безпечний та комфортний процес. У медичному центрі жінка обирає один з двох пакетів послуг при пологах, складених за рекомендаціями досвідчених лікарів. Протягом усього перебування пацієнці допомагає особистий координатор. Він влаштовує її у комфортабльні апартаменти неподалік клініки (якщо пологи заплановані на більш пізній строк) або ж у палату сімейного типу, інформує про розташування всіх необхідних кабінетів та організує зустріч з лікарем. Акушер-гінеколог, якого жінка може обрати самостійно, проводить обстеження. Він складає графік візитів, процедур і перебування у клініці.

Пологи в Польщі в клініці «Медікавер» мають такі переваги:

  • високий стандарт медичної допомоги;
  • професійний рівень обслуговування за доступною ціною;
  • досвідчені лікарі (акушери-гінекологи, педіатри та хірурги);
  • проведення інвазійних процедур для зменшення болю та швидкого відновлення;
  • щеплення новонародженого малюка високоякісною вакциною згідно графіку щеплення.

Клініка Medicover має кілька департаментів. Пологами займається кафедра акушерства. Спеціалісти відділу супроводжують жінок у такі важливі моменти їх життя, як вагітність та пологи. Новонароджених обстежують лікарі з департаменту здоров’я дітей. Ця структура надає послуги в сфері педіатрії, неонатології та інше.

Пологи в Medicover: умови перебування

Клініка «Медікавер» -  справжній куточок спокою. Виразність архітектури будівель, затишні та світлі інтер’єри кабінетів та палат забезпечують відчуття безпеки та комфорту, що, без сумніву, позитивно впливає на процес пологів за кордоном. До послуг породілей сімейні номери. Вони нагадують повноцінні квартири. Разом з молодою матусею та новонародженим можуть перебувати близькі родичі. Та навіть без них протягом всього перебування у лікарні жінка оточена увагою та піклуванням персоналу.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com