Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

160225 0646

Йога для вагітних

Йога для вагітних

Йога для вагітних – запорука здоров’я матусі та малюка

Йога для вагітних – чи не найкращий спосіб підготувати тіло до пологів. Токсикоз, зайва вага, болі в спині, набряки, розтяжки, стрес – усього цього також можна уникнути лише завдяки регулярним заняттям. Завідувач відділення жіночої консультації, лікар-репродуктолог медичного центру «Інтерсоно» Тетяна Півоварова запевняє, що майбутнім мамам можна займатись йогою на будь-якому терміні вагітності, якщо є довідка від лікаря про відсутність протипоказів.

Для чого це потрібно?

Йога створює позитивне середовище для формування дитини із найменших термінів вагітності. На відміну від інших видів спорту, вона не забирає у матусі енергію, а навпаки – додає її.

У чому перевага занять на базі медичного закладу?

Часто матусі вирішують займатись йогою вдома самостійно або ж у фітнес-центрах. Проте, якщо жінка не вправлялась до вагітності, то може допускати деякі помилки, адже організм перебуває в особливому стані і тіло може зовсім інакше реагувати на окремі фізичні навантаження. Саме тому лікарі радять майбутнім мамам займатись йогою на базі медичних закладів. У медичному центрі «Інтерсоно» постійно є чергові лікарі, які можуть оглянути жінок у будь-який момент. Також матусі одразу можуть отримати відповіді на запитання щодо свого стану, які у них виникають під час виконання асанів. Заняття у центрі відбуваються у затишній кімнаті з максимально наближеною до домашньої атмосферою. Розслабитись майбутнім матусям допомагають маніпуляції зі світлом та приємна музика. Ці особливості й створюють велику перевага занять йогою на базі медичного закладу під наглядом лікарів, що дуже важливо у такий відповідальний період життя жінки.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

call-back

Вам передзвонити?
Залиште свій телефон.

captcha
Перезавантажити

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com