Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

160225 0646

Банк яйцеклітини

Банк яйцеклітин “Інтерсоно” успешно функціонує з 2008 року. На сьогоднішній день каталог донорів яйцеклітин налічує більш ніж 450 донорів. Ми надаємо нашим клієнтам найширший вибір якісного донорського матеріалу: як свіжих ооцитів, так і вітрифікованих, а також сперму.

Банк яйцеклітин створений на базі клініки “Інтерсоно”, яка в свою чергу має 15-річний досвід на ринку репродуктивної медицини. Клініка успішно функціонує на ринку надання послуг з лікування безпліддя з 2001 року. Програми донації проводяться з 2003 року, програми сурогатного материнства з 2005 року. Ми надаємо весь спектр послуг ЕКО.

Активності на міжнародному ринку ми представляємо під брендом First Egg Bank, який є частиною Medicover fertility family - міжнародної мережі клінік репродуктивної медицини. Мережа Medicover fertility family налічує 14 клінік в 4 країнах (Польща, Україна, Великобританія, Індія).

Донори яйцеклітин: вимоги і тестування

База донорів налічує понад 450 донорів ооцитів, які мають статус "перевірених" донорів. Перевірений донор - це жінки, які попередньо були донорами, і після донації яких отримано позитивний результат (одно- або двоплодная вагітність). Високопрофесійна команда лікарів, ембріологів, координаторів регулярно здійснює моніторинг ефективності донорів і виключає з бази неефективних донорів, що дозволяє нам забезпечувати високу результативність донорських програм: 65% - загальні донорські цикли і 80% - цикли з використанням ооцитів "перевірених" донорів. Наші донори - молоді жінки віком від 18 до 35 років, які вже мають власну дитину. При зверненні в банк донорів яйцеклітин ви будете абсолютно захищені від усіх ризиків.

Всі наші донори проходять ретельний медичний скринінг: гінекологічні обстеження, консультацію психолога, контроль інфекцій, гормональний моніторинг, генетичні дослідження.

Міжнародні поставки нам довіряють більше нуж 13 міжнародних клінік

З 2006 року ми проводимо програми донації не тільки для пацієнтів клініки, а й за міжнародними контрактами. Першою такою клінікою партнером була клініка SIMS IVF з Дубліна, Ірландія. У цьому році ми відсвяткували 10-ти річчя співпраці в результаті якого народилося понад 800 діток.

На сьогоднішній день ми поставляємо якісний донорський матеріал в 13 клінік по всьому світу. Маємо величезний досвід відправки як ембріонів, створених з партнерською спермою, так і вітрифікованих яйцеклітин.

З клініками Ізраїлю працюємо з 2013 року. На сьогодні поставляємо донорський матеріал в 3 ізраїльські клініки: АСУТ, Хадасса, IMAIT.

Як почати співробітництво?

Для початку співпраці досить написати на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми відправимо Вам доступ до бази для вибору донорів, а також пакет документів.

Чому вибирають банк ооцитів “Інтерсоно”?

  • 450 донорів яйцеклітин, доступних на зараз.
  • Анонімні і неанонімні донори.
  • Онлайн вибір та бронювання донора (кожному клієнту надаємо доступ до онлайн базі донорів Donation service).
  • Ніяких листів очікування.
  • Кур'єрська доставка донорського матеріалу.
  • 92% виживання після розморожування ооцитів.
  • Супервізія процесу розморожування яйцеклітин ембріологом “Інтерсоно” (при першій поставці).

Кур'єрська доставка донорського матеріалу

Додатково у нас є своя кур'єрська служба і наші кур'єри беруть відповідальність за доставку біоматеріалу від дверей до дверей клініки.

First Egg Bank Courier Service з більш ніж п'ятнадцятирічним досвідом транспортування біоматеріалу забезпечує безпечне транспортування кріоконсервованих зразків IVF в будь-яку точку світу. Ми пропонуємо спеціалізовані персональні транспортні послуги, забезпечуючи міжнародні перевезення заморожених ембріонів, сперми, ооцитів між клініками, медичними центрами і лабораторіями по всьому світу. Ми спеціалізуємося на перевезенні зразків IVF, які заморожені та чутливі до температури.

Замовити доставку зараз!

Медичний центр “Інтерсоно”

вул.Антоновича, 102

Україна, Львів, 79057

Тел .: (+38) 67 513 27 69

Тел .: (+38) 63 939 64 16

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com