Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Кур'єрська доставка біоматеріалів

Кур'єрська доставка біоматеріалів

Кур'єрська доставка біоматеріалів Інтерсоно - безпечне транспортування кріоконсервованих зразків IVF в будь-яку точку світу

Intersono Medical Courier забезпечує безпечне і надійне транспортування кріоконсервуваних зразків ЕКО (ооцитів, зразки сперми, ембріонів) з вашої клініки/донорського банку вашим клінікам партнерам або пацієнтам по всьому світу.

Про нас

Ми пропонуємо спеціалізовані персональні транспортні послуги, забезпечуючи міжнародні перевезення заморожених ембріонів, сперми, яєць і клітин між клініками, медичними центрами і лабораторіями по всьому світу. Ми спеціалізуємося на перевезення зразків IVF, які заморожені і чутливі до температури.

Завдання транспортування кріоконсервованих зразків біоматеріалу є в даний час одним з ключових елементів в циклі надання ЕКО послуг. Складність ЕКО лікування досить часто примушує клініки, а також медичні центри шукати нові варіанти для вирішення проблеми безпліддя, а самих пацієнтів змінювати географію їх лікування. Отже, транспортування кріоконсервованих ЕКО зразків в даний час стала як ніколи актуальна. Оскільки весь цикл ЕКО оснований в більшій своїй мірі на життєздатності самого біоматеріалу, дуже важливо дотримуватися всіх запобіжних заходів під час його транспортування і контролювати всі необхідні параметри його зберігання. Процес цей досить складний і вимагає ретельної підготовки оскільки пов'язаний з безліччю документальних і технічних вимог.

Переваги Intersono Medical Courier

У питанні транспортування біологічного матеріалу, наша компанія застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантує якісне обслуговування і постійну підтримку. Сотні наших клієнтів і партнерів по всьому світу вже відчули переваги нашого сервісу. Ми пропонуємо комплексне вирішення проблеми транспортування біологічного матеріалу. Кур'єрське перевезення біоматеріалів Інтерсоно має 15 річний досвід транспортування всіх видів ЕКО матеріалів (ооцитів, сперми, ембріонів).

Переваги Intersono Medical Courier:

  • бортовий супровід біоматеріалу з початкової точки до фінальної точки його доставки;
  • суворе дотримання температурного режиму (-196 Со);
  • опція відстеження вантажу онлайн;
  • контроль системи охолодження;
  • більше 500 транспортувань зразків біоматеріалів як з країн Азії так і Європи.

Нашими клієнтами є:

  • медичні центри;
  • вузкоспеціалізовані ЕКО клініки;
  • приватні особи.

Нам довіряють. Географія поставок

Ми працювали з багатьма клініками та пацієнтами з усього світу і розуміємо важливість підготовки всіх необхідних документів пов'язаних з вимогами клінік, митниці та авіакомпаній. Кур'єрська доставка Інтерсоно вже успішно відправила більше 4000 заморожених ембріонів, сперми і ооцитів в більш ніж 20 країн світу, в тому числі країни: Ізраїлю, Бразилії, Македонії, Іспанії, Польщі, Росії, Ірландії, Великобританії, Німеччини, Мексики і США.

Ми даємо гарантію, що кріоконсервовані зразки ЕКО не піддаватимуться впливу Х-опромінення, а при самому транспортуванні будуть строго дотримані необхідні температурні режими (-196 Со).

Ми цінуємо надану нам довіру і завжди намагаємося зробити наш сервіс максимально надійним і доступним для наших клієнтів.

Потрібно доставити біоматеріал з вашої клініки іноземних партнерів або пацієнтам? Доставка біоматеріалів закордон стала щє простіше.

Телефонуйте нам вже сьогодні!

Кур'єрська доставка Інтерсоно "Intersono Medical Courier"

Україна

Тел.: (+38) 63 939 64 16

Тел.: (+38) 67 513 27 69

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com