Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

160225 0646

Стати донором яйцеклітини

Стати донором яйцеклітини

Медичний центр "ІНТЕРСОНО” запрошує жінок віком від 18 до 35 років взяти участь у програмі "Донація яйцеклітин”. Кожна жінка, яка бере участь у програмі, гарантовано отримає компенсацію в сумі  24 000 грн. Також ми надаємо безкоштовне медичне обстеження та компенсуємо вартість проїзду у клініку.

Дивіться актуальну інформацію за програмою та залишайте заявку на сайті donor.intersono.ua

Мільйони жінок в Україні та світі страждають безпліддям, спроби завагітніти багатьох із них є безуспішними. Чи не єдиною надією відчути радість материнства є донорська яйцеклітина іншої жінки.

Ви можете проявити чуйність та  доброту і допомогти безплідним жінкам, чиї надії на бажану вагітність можливі тільки за допомогою донорської яйцеклітини.

Донація яйцеклітин є ефективним способом лікування безпліддя у жінок в тих коли: яєчники не продукують власних яйцеклітин (при порушенні функції, вадах розвитку, передчасному виснаженням функції яєчників, менопаузі); у випадках повторних невдалих спроб запліднення in vitro при низькій якості ембріонів; якщо є ризик  передачі спадкових захворювань.

Хто може стати донором?

 • жінка віком від  18 до 35 років;
 • наявність власної здорової дитини;
 • фізично і психологічно здоровий організм;
 • відсутність шкідливих звичок;
 • відсутність спадкових захворювань.

Якщо Ви вирішили стати донором яйцеклітин, Вам варто знати, що програма донорства:

 • є безпечною для Вашого здоров’я;
 • не впливає на Вашу дітородну функцію;
 • не змінює вашого звичного перебігу життя;
 • не потребує ніяких додаткових навичок;
 • конфіденційність гарантується;
 • комплексне медичне обстеження та проїзд в клініку включено.

Як стати донором:

Стати донором дуже легко. Для того, щоб взяти участь у програмі, Вам потрібно пройти комплексне обстеження організму в нашій клініці (безкоштовно для донора) аби впевнитись, що стан Вашого здоров’я дозволяє бути донором яйцеклітин.

Програма "Донації яйцеклітин” відбувається в декілька етапів:

1.   Перш за все Ви приходите до нас в Медичний центр Інтерсоно, або в клініки, що є нашими партнерами, де лікар проводить безкоштовне УЗД для оцінки стану та резерву Ваших яєчників та інформує Вас стосовно умов участі в програмі.

Після цього Ви проходите комплексне медичне обстеження.

Після отримання оптимальних результатів обстеження Ви підписуєте контракт і приймаєте участь у програмі «Донації яйцеклітин».

2.  Наступним етапом є стимуляція овуляції донора яйцеклітин.

Процедура стимуляції полягає в послідовному введенні медикаментів шляхом ін'єкцій, в результаті чого в яєчниках дозріває більша кількість яйцеклітин ніж в природньому циклі. Дозування препарату буде підібрано індивідуально для Вас. Ви можете приїжджати для ін'єкцій в нашу клініку, або наш медичний координатор навчить Вас робити ін'єкції самостійно. Стимуляція яєчників триває близько 10-12 днів. Протягом цього терміну періодично здійснюються планові УЗД для моніторингу росту фолікулів та підтвердження готовності яєчників до забору яйцеклітин.

3.   Процедура забору яйцеклітин (пункція).

Процедура забору яйцеклітин займає близько 10-15 хвилин і проводиться в операційній. Безпосередньо перед процедурою анестезіолог зробить Вам внутрішньовенну анестезію. Процедура проходить під загальним знечуленням, тому Ви не відчуватимете больового дискомфорту. Після закінчення процедури Вам необхідно буде відпочити протягом 1-2-ох годин. Для цього передбачена спеціальна палата.

Варто знати!

 • Програма є абсолютно безпечною для донора

Ви можете бути повністю спокійні, адже протягом  періоду Вашої участі у програмі Ви перебуваєте під дбайливим наглядом досвідчених лікарів та медичних координаторів.

 • Конфіденційність гарантується

Донорам гарантується анонімність, відомості, отримані від донора, складають медичну таємницю.

Процедура донації яйцеклітин регламентована Наказом Міністерства охорони здоров’я України № 787 від 09.09.2013 «Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні».

Для того щоб стати донором, Вам достатньо вибрати зручний для вас спосіб сконтактуватися з нами:

Дивіться актуальну інформацію за програмою та залишайте заявку на сайті donor.intersono.ua

Телефонуйте:

 • тел. (032) 290 30 80
 • моб. (067) 370 84 22
 • моб.  (067) 341 02 48

Приходьте в клініку за адресою:

 • Медичний центр "Інтерсоно”
 • м.Львів, вул.Антоновича, 102
 • вхід з  вул.Героїв УПА, 73А

Коментарі  

Марія 2017-09-20 12:56
Доброго дня в мене є двох річна дитина ,але ще годую грудю чи можу я стати донором?

Відповідь клініки:
Добрий день. Ви можете стати донором після завершення лактації, коли відновиться та врегулюється менструальний цикл.
Анна 2017-08-24 22:31
Здравствуйте.
1) Мне уже 35,5 лет. Есть 2 здоровых ребёнка. Цифра возраста до 35 лет критична или всё зависит от состояния здоровья?
2) Так же у меня отличное здоровье, кроме того, что есть варикоз на ногах 2-3 степени: является ли это заболевание проблемой для тог, что бы стать донором?
3) Я из Киева, предоставляется ли иногородним жильё или каждая из процедур занимает менее 6 часов, что бы можно было уехать обратно в тот же день?

Відповідь клініки:
Доброго дня! Дякую за Ваше звернення. Згідно законодавства України існує вікове обмеження, тобто донором може стати жінка до 36 років

Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок не є протипоказом до участі в програмі донації, за умови відсутності факту гіперкоагуляції крові , який ми визначаємо за допомогою аналізу коагулограми жінки, який проводиться один раз на три місяці ( кров з вени ). При наявності підвищених показників згортання крові лікарем призначаються антиагрегантні препарати, і через місяць лікування здійснюється повторний аналіз коагулограми. За умови нормальних показників згортання крові жінка допускається до участі в програмі.

Первинні візити (під час, яких відбуваються обстеження) в середньому тривають 2-3 год, а під час стимуляції - 30 хв. Тобто Ви одразу можете повернутися у своє місто в той же день.
Марія 2017-08-07 15:36
Чи можна після аборту бути донором
яйцеклітин. І через який термін?

Відповідь клініки:
Наявність аборту в анамнезі - не є протипоказом для участі у програмі донації, проте почати обстеження для відбору у програму Ви зможете почати після відновлення менструального циклу.
Лена 2017-07-25 15:36
Здравствуйте!
В 42 стать донором возможно?

Відповідь клініки:
Добрий день! Ні, через те що допустимий вік для жінок 36 р., а для чоловіків - 40р.
Анна 2017-07-21 12:52
Як відбувається пункція?

Відповідь клініки:
Пункція є короткотривалою процедурою в амбулаторних умовах , яка відбувається під загальним знечуленням жінки( седацією ) : трансвагінально проводять відсмоктування вмісту фолікулів за допомогою спеціальної голки, насадженої на датчик УЗД. Через дві години після процедури жінка є цілком працездатною і може йти додому.
search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com