Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Стати сурогатною мамою

Медичний центр "ІНТЕРСОНО” запрошує жінок віком від 18 до 36 років взяти участь у програмі «Сурогатне материнство».

Дивіться актуальну інформацію за програмою та залишайте заявку на сайті surmama.intersono.ua

Бувають випадки, коли жінка фізично не може виносити і народити дитину. За таких обставин єдиним способом мати біологічно рідне маля - це скористатись послугами сурогатної матері.

До участі в програмі сурогатного материнства допускаються одружені пари, де жінка має медичні покази до програми, тобто не може виносити дитину самостійно.

Чи легально це в Україні?

Сурогатне материнство - це допоміжна репродуктивна технологія, при застосуванні якої жінка добровільно погоджується завагітніти з метою виносити і народити генетично чужу дитину для бездітної пари. Сурогатне материнство в Україні є законним і регулюється Сімейним кодексом України та Наказом Міністерства охорони здоров’я України № 787 від 09.09.2013 «Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні».

Перед початком програми Ви ознайомитесь з договором та іншими документами необхідними для участі в програмі сурогатного материнства, після чого Ви укладете угоду для забезпечення належного дотримання умов та правил програми.

Хто може стати сурогатною матір'ю?

Критерії допуску до участі в програмі сурогатного материнства:

  • вік від 18 до 36 років;
  • відсутність медичних протипоказів до участі в програмі (відсутність захворювань, в т.ч. перенесених гепатитів, шкірних і венеричних, спадкових та генетичних хвороб, репродуктивних патологій та ін.);
  • постійне проживання на території України;
  • принаймні одна власна здорова дитина;
  • психічне здоров'я (відсутність нервових і психічних розладів, в т.ч. раніше перенесених і спадкових);
  • відсутність шкідливих звичок (паління, зловживання алкоголем, наркоманія, токсикоманія).

Як проходить програма сурогатного материнства?

Під час першого прийому лікар обговорить стан Вашого здоров'я, проведе огляд і УЗД для оцінки стану матки. У випадку відсутності патології ми приступаємо до підписання документів, що означає початок підготовки до програми сурогатного материнства.

Під час наступного візиту Ви пройдете комплексне обстеження організму. Після отримання результатів та підтвердження відсутності протипоказів до програми Ви зустрінетесь з психологом, який обговорить з Вами психологічні аспекти сурогатного материнства.

Після етапу обстеження ми пропонуємо Вашу анкету та фотографії генетичним батькам. Якщо їх вибір зупинився на Вас — це означає початок програми. Ми розпочинаємо медикаментозну стимуляцію росту ендометрію. Під час цього етапу Вам буде необхідно приймати призначені медикаменти та приїжджати в клініку для УЗД контролю (від 3-х до 5-ти візитів). Після чого відбувається перенос ембріонів (може переноситися як один, так і два ембріони). Перенос ембріонів — це безболісна процедура, під контролем УЗД в порожнину матки вводять ембріони. Після закінчення процедури Вам необхідно буде відпочити протягом 1-2-ох годин. Для цього передбачена спеціальна палата.

Через два тижні після процедури переносу ембріонів Ви приїжджаєте в клініку для того, щоб здати аналіз крові на вагітність. Протягом цього періоду ви прийматимете медикаменти для підтримки вагітності, а ще через 2 тижні після УЗД ми будемо знати кількість плодів.

Подальші обстеження, облік вагітності та УЗД будуть відбуватися в клініці.

Пологи відбуватимуться в одному з міських пологових будинків. Пологи можуть відбутись як природнім шляхом, так і через кесарів розтин, залежно від медичних показів.

Конфіденційність

Вся інформація про програми сурогатного материнства зберігається в строго конфіденційному порядку. Генетичні батьки та сурогатна матір можуть зустрічаються лише в присутності представника Фонду, що дає змогу уникнути різного роду непорозумінь та шахрайств.

Для того щоб стати сурогатною мамою, Вам достатньо вибрати зручний для вас спосіб сконтактуватися з нами:

Дивіться актуальну інформацію за програмою та залишайте заявку на сайті surmama.intersono.ua

Координатори відділу сурогатного материнства

Львів 097 664 74 31

Ужгород 050 509 89 09

Дніпро 067 617 70 25

(Вам перетелефонують)

 

Приходьте в клініку за адресою:

Медичний центр "Інтерсоно”

м. Львів, вул. Антоновича, 102

вхід з вул. Героїв УПА, 73А.

Заповніть цю форму і ми Вам перетелефонуємо: Стати сурогатною мамою

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com