Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

160225 0646

УЗД молочних залоз

uzd-molochnykh-zaloz

УЗД молочних залоз: необхідність чи забаганка?

УЗД молочних залоз – метод дослідження морфологічної будови тканин за допомогою відображення високочастотних ультразвукових сигналів. Він дозволяє візуалізувати та відокремити поверхнево та глибоко розташовані новоутворення розміром менше 5 мм з точністю до 95%. У процесі діагностування оглядаються всі сегменти молочної залози: від ділянки, що межує з грудною стінкою, до навколососкової області. Результати фіксуються у вигляді знімків (ехограм). УЗД рекомендовано проводити у період першої фази місячного циклу.

Показання УЗД молочних залоз

УЗД грудей у Львові здійснюється у медичному центрі «Інтерсоно». Підстави для його проведення визначаються під час консультації маммолога або профілактичного огляду у гінеколога, а також за наявності скарг у пацієнтки. УЗД молочних залоз діагностує ущільнення, які виявлені в процесі пальпації грудей. Воно також демонструє динамічні зміни раніше виявлених доброякісних новоутворень. Спеціалісти медичного центру «Інтерсоно» (м. Львів) призначають УЗД молочних залоз за кількох умов:

 • скарги при пальпації утворень;
 • болісність;
 • травми будь-якого характеру;
 • зміна форми і розмірів;
 • поява асиметрії;
 • запалення;
 • набряк;
 • захворювання, пов’язані з роботою яєчників;
 • виділення з сосків чи видозміна останніх;
 • вибір засобів контрацепції;
 • вузлові захворювання щитоподібної залози.

Для годуючих матерів, жінок, молодших 35-ти років, та вагітних УЗД грудей – основний спосіб обстеження молочних залоз. Воно також допомагає доповнити сумнівні дані рентгенівської маммографії в період, який передує менопаузі. УЗД молочних залоз у Львові доцільно проводити жінкам, яким імплантували ендопротези, які провели мамопластику, секторальну резекцію або інші операції. Під час обстеження виявляються дрібні кисти та вузлики, які недоступні при пальпації через шкіру, а також змінені лімфовузли. Ультразвукова діагностика проводиться і при біопсії утворень молочної залози, які не пальпуються.

Поради спеціалістів стосовно УЗД молочних залоз

Рекомендації спеціалістів досить прості: кабінет УЗД необхідно відвідувати регулярно. Профілактика та своєчасне виявлення захворювань забезпечить жінкам здорове майбутнє. Лікарі встановлюють чіткі терміни, коли треба відвідувати кабінет ультразвукової діагностики. Так, жінкам до 35 років достатньо 1 процедури на рік. У віці 35-50 років необхідно орієнтуватись на стан організму. Але у будь-якому випадку кабінет УЗД необхідно відвідувати не рідше раз на рік. А ось кому треба проходити УЗД молочних залоз двічі на рік, так це жінкам старшим за 50 років. Не нехтуйте цими порадами ціною власного здоров’я. Тим більше, що на УЗД грудей у Львові в медичному центрі «Інтерсоно» можуть записатися жінки, які проживають в інших містах, наприклад, у Тернополі чи Ужгороді.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com