Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

КТГ: виявити ознаки гіпоксії плоду просто та безпечно

Кардіотокографія (КТГ) - провідний метод пренатальної діагностики. Він допомагає виявити ознаки гіпоксії плоду та своєчасно провести лікування.

Відтепер таке обстеження можна пройти і у м.Ужгород.

Ваш лікар отримує необхідну йому інформацію про роботу серця малюка та скорочення матки за допомогою спеціального пристрою з двома датчиками (для мами та дитини окремо). Його перевага (в порівнянні з електро- та фонокардіографії) - у простоті та інформативності.

Зазвичай КТГ призначають після 32-го тижня вагітності, тому що на ранішніх стадіях складніше обробляти дані, отримані під час обстеження. Не дивуйтесь, якщо напрявлятимуть двічі у третьому триместрі - це для більшої впевненості, що здоров`ю малюка нічого не загрожує.

Для чого потрібне обстеження?

Для спостереження за станом здоров`я малюка. Воно допомагає вчасно зробити висновок про рівень тяжкості гіпоксії плоду та у разі потреби прийняти рішення про проведення екстренних пологів.

Як відбувається сама процедура?

На момент обстеження важливо наступне:

  • стан мами: бадьора, спокійна та не голодна;
  • рухова активність дитинки (висока);
  • наявність вільної години (може зайняти від 20 до 60 хвилин);
  • впевненість, що жодні неприємні відчуття вас не потурбують.

А далі все просто:

Жінка комфортно розміщується на кушетці або кріслі, до живота кріпляться датчики, які відправляють потрібну інформацію про роботу серця та скорочення матки водночас у вигляді електронних імпульсів. В електронному блоці складні математичні алгоритми аналізують їх. Все це відображається графічно. Далі справа за лікарем.

Обстеження проводиться за допомогою найсучасніших пристроїв, вироблених провідними світовими брендами: Heaco Medical Technology, Великобританія. Це - гарантія максимально точно контролювати процес та при необхідності встановити діагноз.

У Львові таке обстеження можна пройти всього за 230 грн. для одного плоду і 290 грн - для двох. У м.Ужгород - 200 та 250 грн. відповідно.

Детальніше за телефонами: +38 (032) 295 55 55 у Львові та +38 (031) 265 95 95, +38 (067) 323 26 83, +38 (050) 377 09 96 у м.Ужгород

Запис на прийом: https://intersono.ua/zapysatys-na-pryiom

Бажаємо здоров`я вам і вашому малюку!

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com