Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

shkola embriolohiv intersono

intro3

Школа eмбріологів на базі медичного центру Інтерсоно

Школа eмбріологів на базі медичного центру Інтерсоно

17 - 18 листопада в медичному центрі Інтерсоно відбудуться спеціалізовані курси для ембріологів “Теоретичні та практичні аспекти вітрифікації та відтаювання ооцитів”.

Курси проходять в рамках Школи ембріологів Інтерсоно, відкриття якої було урочисто анонсовано під час 8-мого засідання Української Спілки ембріологів (УСЕ).

Школа ембріологів в Інтерсоно – це 2-ох денний інтенсивний курс лекцій та практичних занять вітрифікації та відтаюванняооцитів по методиці Kitazato. Програма курсів розроблена доктором Анат Сафран – незалежним науковим консультантом медичного холдингу Medicover Group. Анат Сафран є клінічним ембріологом з 30-ти річним практичним досвідом роботи у сфері репродуктивної медицини.

Учасниками Школи ембріологів можуть стати усі бажаючі: як ембріологи-початківці, так і  практикуючі ембріологи, які потребуть вдосконалення навичок щодо вітрифікаціїїта відтаювання ооцитів.

Програма курсу:

Четвер, 17 листопада 2016 року

Практичні заняття:

 • Ознайомлення з необхідним обладнанням та витратними матеріалами для виконання методики вітрифікації та інших ембріологічних процедур.
 • Демонстрація ембріологом Інтерсоно методу вітрифікації та відтаювання ооцитів.
 • Заморожування та відтаювання ооцитів слухачем курсу.
 • Супервізія процесів вітрифікації-відтаювання та аналіз ключових етапів методики.

09:00 - 10:00

Вітання учасників конференції Медичним директором Інтерсоно Медікавер Груп Дорофеєвою Уляною та завідувача ембріологічним відділенням Інтерсоно Медікавер Груп Фединяк Анною.

10:00 - 11:00

Вітрифікація та відтаювання ооцитів. практичні аспекти. Боднар Іванна, ембріолог Медичного центру Інтерсоно Медікавер груп

11:00  - 12:00

Ознайомлення з роботою ембріологічного відділення. Підготовка до практичної роботи.

12:00 – 13:00

Демонстрація вітрифікації та відтаювання ооцитів.

13:00 – 14:00

Обід

14:00 – 16:30 

Практичне виконання технік заморожування та відтаювання ооцитів слухачами Школи. Супервізія процесів вітрифікації/відтаювання та аналіз ключових моментів.

16:30 – 17:00 

Екскурсія медичним центром.

П'ятниця, 18 листопада 2016 року

Курс лекцій

9:30 – 10:00

Метод вітрифікації Cryotop® (Kitazato) – основні принципи, застосування та  перспективи розвитку.  Готман Дмитро Миколайович, PhD Фахівець з продукції для ЕКЗ клінік ТОВ «Хімлаборреактив».

10:00 – 11:00

Використання вітрифікованих ооцитів в циклах ДРТ. Плюси та мінуси. Боднар Іванна, ембріолог медичного центру Інтерсоно Медікавер Груп.

11:00 – 12:00

Морфологічні критерії якості ооцитів. Теорія та практика. Радкевич Роксолана, ембріолог медичного центру Інтерсоно Медікавер Груп.

12:00 – 13:00

Роль ембріологічної лабораторії в результативності програм запліднення ін вітро. Фединяк Анна, к.б.н, завідувач ембріологічним відділенням медичного центру Інтерсоно Медікавер Груп.

13:00 – 13:30

Заключне слово Медичного директора Інтерсоно Медікавер Груп Дорофеєвої Уляни та завідувача ембріологічним відділенням Інтерсоно Медікавер Груп Фединяк Анни, вручення сертифікатів.

Викладачі Школи ембріологів Інтерсоно.

Фединяк Анна Василівна

fedunjak anna

Завідувач ембріологічним відділенням ІнтерсоноМедікавер груп, кандидат біологічних наук.

Вища освіта, біологічний факультет Львіського державного університету імені Івана Франка 1991-­1996 р.р. (диплом з відзнакою). Спеціальність – біолог, викладач біології та хімії, кандидат біологічних наук. Вже працюючи в клініці Інтерсоно, в 2007 році захистила кандидатську дисертацію з проблем генетики.

Активний член ESHRE, Президії Українського клубу ембріологів, член редакційної колегії журналу «Клінічна ембріологія в Україні».

Кушнір Андрій Григорович

kuwnir andriu

Старший ембріолог

У 2006 році закінчив Львівський національний університет ім. І.Франка, біологічний факультет, кафедра генетики та біотехнології. Проходив стажування по вітрифікації методом Cryotop у клініці Ірема (Beniarbeig,Іспанія), у 2013 році - тренінг по вітрифікації з використанням системи вітрифікації Cryotech(Москва, Росія). Провів понад 2000 циклів заморозки, ембріолог відповідальний за діяльність та функціонування Банку вітрифікованихооцитівІнтерсоно, проводив супервізію та навчання методиці вітрифікації та відтаювання у клінікахпартнерів в Манчестері 2015 та Македонії 2016 р.р.

Досконало володіє різноманітними методиками ЗІВ, серед яких: IUI, IVF, ICSI, ЕТ, забір та денудація яйцеклітин, кріоконсервація сперми, ооцитів, ембріонів, методом вітрифікації ооцитів, сперми, ембріонів, біопсія трофектодерми, допоміжний механчний та лазерний хетчінг, перенос ембріонів у порожнину матки.

Активний учасник Української Асоціації Репродуктивної медицини та Українського Клубу Ембріологів.

Боднар Іванна Василівна

bodnar ivanna

Ембріолог

У 2010 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка , біологічний факультет, кафедра генетики та біотехнології.

Досконало володіє різноманітними методиками ЗІВ, серед яких:

 • підготовка сперми для запліднення;
 • відбір ооцитів з фолікулярної рідини після аспірації;
 • денудація ооцитів;
 • запліднення методами IVF та ICSI;
 • кріоконсервація сперми;
 • кріоконсервація ембріонів (вітрифікація та повільна заморозка) та ооцитів (вітрифікація);
 • визначення рівня фрагментації ДНК сперматозоїдів.

Відповідальний ембріолог за супервізію клінік Assutaта HadassahMedicalcenter (Ізраїль).

Радкевич Роксолана Володимирівна

 radkevuc rocsolana

Ембріолог

У 2012 році закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка, біологічний факультет, кафедру генетики та біотехнології.

Досконало володіє різноманітними методиками ДРТ, а саме: підготовка сперми для запліднення, відбір ооцитів з фолікулярної рідини після аспірації, денудація ооцитів, запліднення методами IVF та ICSI, перенос ембріонів у порожнину матки, кріоконсервація сперми, вітрифікація та повільна заморозка ембріонів, вітрифікація ооцитів, біопсія трофоектодерми ембріонів, та підготовка зразків для PGD/PGS.

У 2015 проходила курс підвищення кваліфікації OocytesandEmbryosVitrificationTrainingу Києві (Україна). У 2016 - Training Program Visit to Lab: Hands-on training on vitrificationРим (Італія). У цьому ж році відвідала трейнінгBlastocystbyopsy: fromtheorytopractice Рим (Італія).Навчалась методиці біопсії трофоектодермибластоцист у європейських клініках, таких як: Invimed (Варшава, Польща), IVF Spain (Аліканте, Іспанія), Genera (Рим, Іспанія).

Вартість 2-ох денного курсу становить 4200 грн. У вартість входять розхідні матеріали KitazatoThawingSolutionsVT-802 (TS, DS,WS).

 По закінченню курсів Ви отримаєте наступні переваги:

 • безцінний досвід вітрифікації та відтаювання ооцитів;
 • сертифікат слухача курсів;
 • відео-інструкція та посібник з вітрифікації та відтаюванняооцитів;
 • 30 днів безкоштовноїконсультації з лекторами курсу.

Зареєструватись на курс ви можете заповнивши онлайн форму http://goo.gl/YLGhWR , або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів:  (032) 295 55 55, (093) 551 84 39, або писати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація відкрита до 17.11.2016 р.

Повний розклад курсів на наступне півріччя:

 • 16-17 грудня 2016 р.

Медичний центр Інтерсоно

м.Львів, вул.Антоновича, 102

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com