Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Школа Репродуктології від “Інтерсоно”- вчимося, щоб допомагати людям пізнати радість батьківства

Школа Репродуктології від “Інтерсоно”

З 1 по 3 грудня 2016 року у Медичному центрі “Інтерсоно” успішно пройшов перший курс Школи Репродуктології. Практичний курс для практикуючого лікаря. Хочемо зазначити, що такі навчання на даний момент проводить тільки “Інтерсоно”, ми започаткували і проводимо це на високому рівні.

До нас завітало понад 15 спеціалістів як з приватних, так і державних медичних закладів, серед яких:

  • Центр репродукції "Паренс-Україна",
  • МЦ "Св.Параскеви”, КЗ ОПЦРОР,
  • Рівненський перинатальний центр,
  • Луцький клінічний пологовий будинок,
  • МЦ "Асклепій",
  • МЦ "Інтерсоно" ЖК1,
  • Медичний центр ПП "Клініка професора С.Хміля",
  • МЦ Ваше Здоров’я.

Ми приймали гостей з Рівного, Ужгорода, Хуста, Луцька, Тернополя та Львова. Приємно вражає, що лікарі активно прикладають зусилля для вдосконалення своїх знань та умінь, готові навчатись новому та впроваджувати свої знання в практичній діяльності. Репродуктологія досить молода наука, але розвивається дуже стрімко. І нам дуже приємно, що саме “Інтерсоно” лікарі обрали для отримання нових знань та досвіду.

Курс лекцій та практичних занять в Школі Репродуктології Інтерсоно* був розрахований на 3 дні. Учасники Школи прослухали теоретичну частину в форматі лекцій, які підготували провідні лікарі репродуктологи, акушер-гінекологи медичного центру Інтерсоно Медікавер Груп. Також складовою повного курсу були практичні заняття, які дозволили щє глибше опанувати та вдосконалити набуті теоретичні знання.

Запрошуємо усіх бажаючих записатися на наступні курси. Реєстрацію вже розпочато.

Довідка. Школа репродуктології Інтерсоно - це триденний інтенсивний курс лекцій та практичних занять. Він допоможе оволодіти знаннями основних препаратів для індукції та забезпечить персоніфікований підхід лікаря до проведення стимуляції. Слухачі дізнаються про базові препарати для стимуляції, протоколи для стимуляції, індивідуалізацію підбору протоколу відносно вихідних параметрів пацієнтів.
Раді поділитися невеличким фотозвітом першої Школи Репродуктології.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com