Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Скільки будуть платити донорам сперми та яйцеклітин в 2017 році?

Якщо Ви хоча б раз у житті замислювалися над тим, чи не стати донором яйцеклітини чи сперматозоїдів, то зараз саме час втілити в життя свої наміри.

З 1 січня 2017 року було збільшено винагороду за участь у програмі “Донація ооцитів” жінкам-донорам до 12 тис грн. та за здачу 1 порції сперми - 500 грн. донорам-чоловікам.

Приємним бонусом буде те, що компенсація витрат за дорогу залишається в силі.

Розвіяти сумніви та додати впевненності може факт, що донація яйцеклітин та сперми не мають негативного впливу на репродуктивне здоров’я людини. Донори як чоловіки,  так і жінки в майбутньому можуть спокійно планувати власних дітей. Лише потрібно уважно вивчити умови участі у програмах донації.

Дізнатися про усі деталі участі у програмах “Донація ооцитів” та “Донація сперми”  та задати свої питання, Ви можете  у координаторів  Медичного центру Інтерсоно за телефонами: (067) 342 92 44; (067) 370 84 22 або завітати до нас за адресою: м.Львів, вул.Антоновича, 102. Також для зворотнього зв`язку,  Ви можете залишити заявку: стати донором яйцеклітини >> http://donor.intersono.ua

Приходьте до нас та візьміть учать у програмі донації - зробіть хорошу справу, адже ви здійсните чиюсь мрію стати батьками.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com