Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Сміх - це вроджений навик!

Більшість же інших "емоційних вокалізацій", таких як плач або крики жаху, набуваються людиною з досвідом.
    Дослідники попросили 16 добровольців, половина з яких були глухими, відтворити звуки, що характеризують певні емоції: сум, страх, полегшення, гнів і веселощі.
    Записи експерименту дали прослухати 25 людям, пропонуючи вгадати, що це за емоції. Їм не було складно визначити, що означають звуки, що відтворювалися. А серед записів глухих добровольців вдалося ідентифікувати тільки лише сміх і зітхання полегшення.
    Вчені припустили, що якщо глухі добровольці ніколи не чули, як сміються інші люди і при цьому змогли відтворити сміх, значить, вони народилися з цим знанням, як і всі інші люди. Дослідник Діса Саутер з Інституту Макса Планка назвала сміх і усмішку одним з результатів еволюції. Вона зазначила, що такі примати, як горили або орангутанги вміють сміятися.
    Професор Софі Скотт, фахівець у галузі біології слова з лондонського Інституту неврології, розповіла, що сміх розглядається скоріше, як різновид дихання, ніж різновид мови.
    Проте професор Девід Острі з Монреальського університету, припустив, що глухі люди можуть навчитися сміятися, спостерігаючи за тим, як роблять це ті, хто чує.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com