Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Стерилізація – основа безпеки пацієнта!

Абсолютна якість жіночого здоров’я невід’ємно пов’язана з безпекою пацієнта, яка полягає у дотриманні правил дезінфекції рук та стерилізації медичного обладнання. Це гарантує впевненість пацієнта, що всі  норми безпеки і стерилізації дотримані  на кожному етапі  перебування в медичному центрі "ІНТЕРСОНО”. Це безпека і спокій пацієнта, якому,  потрапивши в стіни  клініки залишається єдине, насолоджуватись  своєю  моральною рівновагою , адже за все інше подбають медики.

Цими вихідними, 8 листопада  в конференц-залі медичного центру "ІНТЕРСОНО Медікавер груп” пройшов  майстер-клас на тему:  "Дезинфекція рук ”,  "Стерилізація ендоскопічного обладнання ”.

З метою поширення досвіду  дотримання умов безпечного обслуговування відбувся семінар по дезінфекції рук  та очистці і стерилізації ендоскопічного обладнання. Разом із запрошеним лектором Солошонок Л.В. науковим співробітником та кандидатом хімічних наук відбулась наочна демонстрація правильної дезінфекції рук. Жваво обговорювались нові рекомендації щодо очистки та стерилізації ендоскопів. Під час дискусії наголошувалось на тому, що тільки скрупульозне дотримання  усіх  деталей процесу дезінфекції та стерилізації,  можна досягти абсолютної  безпеки кожного пацієнта.

По закінченню семінару усі присутні скористались можливістю пройтись  екскурсією по медичному центру "ІНТЕРСОНО Медікавер груп” і  побачити на практиці    дотримання медичним персоналом  "ІНТЕРСОНО” стандартів безпеки  пацієнтів

 

 

                                            .

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com