Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Стоп рак

Спеціальна пропозиція від Медичного центру «Інтерсоно Medicover Group» у м. Ужгород.

  • огляд гінеколога
  • цитологічне дослідження шийки матки

лише 399 грн (замість 500 грн)

Своєчасна діагностика  -  запорука успішної боротьби з раком шийки матки.  Цитологічне дослідження допомагає виявити передракові зміни у клітинах та обрати оптимальну схему лікування.

Саме тому кожній жінці по досягненню  18-річного віку рекомендовано щорічне проходження цитологічного дослідження шийки матки. Особливу увагу контролю за станом здоров`я варто приділити жінкам, у яких діагностовано папіломавірус, ерозію або будь-яку іншу патологію шийки матки, а також тим, у чиїй родині є онкохворі. Але і для тих, хто не входить до групи ризику, регулярне проходження обстежень може стати шансом запобігти розвитку захворювання.

 

Офіційні умови акційної програми

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Організатор акційної програми «Стоп Рак» в Ужгороді (надалі – Акція): ПП «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНТЕРСОНО» ( Філія «Жіноча консультація № 1 м. Ужгород за адресою: м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, буд. 28 (4 поверх) (надалі – Клініка).

2. СТРОК ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1.Акція триває з 01 по 31 грудня 2018 р. (надалі – період Акції).

2.2. Акція проводиться за адресою Клініки.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Взяти участь у акційні програмі можуть жінки з 18 років, які звернулись Клініка в період дії Акції.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. В період існування акції кожна жінка може придбати пакетну послугу за 399 грн.

4.2.Акційний пакет жінки можуть придбати у вівторок, четвер та суботу.

4.3. Пакет «СТОП Рак» включає в себе:

       - Огляд та консультація гінеколога

       - цитоморфологічне дослідження шийки матки

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1.Інформування про Офіційні правила акції здійснюється за допомогою розміщення інформації у кутку споживача за адресою Клініки та на сайті www.intersono.ua.

5.2.Інформація щодо умов акції надається за телефоном контакт-центру ПП «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНТЕРСОНО» 0 800 305 911 з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 15:00 год.

6. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

6.1.Учасник акція підтверджує і гарантує, що вся надана ним інформація є достовірною.

6.2.Добровільно надаючи персональні дані про себе, учасник акції підтверджує свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку даних для цілей акції ПП «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНТЕРСОНО».

6.3.Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», власником бази персональних даних є ПП «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНТЕРСОНО».

7. ІНШІ УМОВИ

7.1.Організатор акції залишає за собою право вносити зміни в її умови шляхом розміщення про це інформації на інформаційних стендах Клініки та/або на сайті Організатора за посиланням: www.intersono.ua.

7.2.Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору. Факт приєднання до умов акції підтверджується активними діями щодо звернення до Клініки з метою скористатись акційною пропозицією. Своєю участю у акції кожен учасник акції свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними умовами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, що він ознайомлений з правами, які стосуються обробки та зберігання його персональних даних.

                                              

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com