Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Стрімкий розвиток методів ЕКЗ. Медичний центр «Інтерсоно» на конгресі ESHRE 2012

З 1 по 4 липня пройшов 28-й щорічний конгрес ESHRE (Європейська асоціація репродукції людини та ембріології), який по праву вважається головною світовою подією в сфері репродуктології та ембріології. Цього року конгрес проводився в Стамбулі (Туреччина).

Більше 8000 провідних світових експортерів у галузі репродуктивної медицини та ембріології стали учасниками конгресу ESHRE 2012 (http://www.eshre.eu).

Делегація медичного центру «Інтерсоно» також взяла участь в міжнародному конгресі ESHRE 2012.

Олена Мороз, генеральний директор медичного центру «Інтерсоно»: «Щорічні з’їзди ESHRE є ключовою платформою для обміну досвідом, новими ідеями і результатами досліджень, вони також охоплюють різноманітні сфери репродуктології: ембріологічні та медичні аспекти, фармакологічний супровід лікування безпліддя, психологічний супровід пацієнтів, що проходять курс запліднення in vitro, менеджмент та маркетинг клінік, роль медсестри в репродуктології. Ми пишаємось тим, що Любов Михайлишин, лікар медичного центру «Інтерсоно» стала делегатом від України в Комітеті національних представників ESHRE».

Конференцію відкрив В.Лютц, представник Міжнародного інституту прикладних систем аналізу із Австрії (W.Lutz, International Institute for Applied Systems Analysis (IIASA), Laxenburg Austria), виступивши із доповіддю про демографічний прогноз до 2030 року. Серед основних проблем він назвав: старіння населення (особливо в Німеччині, Іспанії та Франції), падіння темпів народжуваності на фоні росту смертності, зміни в менталітеті, що стосуються стереотипу «ідеальна кількість дітей у сім’ї – 1».

На конгресі ESHRE 2012 року були представлені результати більш ніж 1700 наукових досліджень в галузі діагностики та лікування безпліддя. Так, науковці розглянули питання щодо можливих ризиків психологічних розладів у жінок у випадку виникнення проблем з фертильністю, можливості ембріогенетичних тестів на рак молочної залози (гени BRCA 1 та BRCA 2), ризиків смертності дітей, які народились за допомогою ЕКЗ, а також новітніх розробок у галузі кріоконсервації статевих клітин, призначених для штучного запліднення. Також на конгресі були розглянуті наукові обґрунтування зв’язку між курінням та позаматковою вагітністю, вживанням кави та ефективністю лікування безпліддя, дієтою та результатами лікування безпліддя.

Любов Михайлишин, репродуктолог, акушер-гінеколог медичного центру «Інтерсоно», представник України в ESHRE: «Загалом протягом конгресу було розглянуто багато цікавих результатів якісно-нових досліджень стосовно ефективності запліднення in vitro. Зокрема було представлено статистику з частоти ускладнень в програмах ЗІВ. Так, на основі проведеного аналізу 450 тисяч циклів: 0,01% інфекційні ускладнення, 0,1% - кровотечі, 0,5% - синдром гіперстимуляції, важка форма; 0,0006% - материнська смертність; 0,07% - редукція ембріонів; 0,9% пошкодження сечового міхура. Також були представлені дослідження з підвищення результативності наступної спроби ЗІВ через одноразову пайпель біопсію ендометрію в лютеінову фазу менструального циклу та відсутність погіршення результатів програм ЗІВ при відтермінуванні процедури аспірації ооцитів на 1-3 дні в довгому протоколі на відміну від протоколів з антагоністом. Крім того, цікаві для практиків результати дали 8 досліджень стосовно хромосомної нестабільності у пар з нормальним каріотипом, яка протягом останніх років розглядається як одна з причин повторних імплантаційних втрат. Дослідження проводилися за участю 1480 пар, яким було запропоновано проведення преімплантаційного генетичного скринінгу (PGS) ембріонів у випадках повторних негативних спроб ЗІВ, викиднів, у вікових жінок та у чоловіків з первинною тестикулярною дисфункцією. Ці дослідження показали абсолютну неефективність PGS».

Дж.Вельтман, представник університету Radboud (Нідерланди), у своїй доповіді про позитивну кореляцію між віком батька та кількістю мутацій у ембріонів, акцентував увагу на тому, що обов’язково потрібно рекомендувати парам ЕКЗ у випадку наявності медичних показників, оскільки втрата часу загрожує зменшенню ефективності та збільшенню кількості різноманітних ризиків.

Олена Мороз, Генеральний директор «Інтерсоно»: «Згідно мого переконання, репродуктологія – це мистецтво, яке об’єднує сучасні методи клінічної діагностики та досліджень, генетику, геноміку, психологію та інформаційні технології. Конгрес ESHRE надав можливість поділитись досвідом та отримати нові знання провідним світовим творцям-репродуктологам, як науковим діячам, так і практикам. Всю корисну інформацію, яку ми отримуємо з конгресів, ми детально опрацьовуємо та застосовуємо на практиці в «Інтерсоно». Так, значна кількість доповідей була присвячена постійному моніторингу розвитку ембріонів за допомогою спеціального обладнання – інкубаторів. Варто зазначити, що «Інтерсоно» використовує камери для спостереження за ембріонами з 2009 року, що дає можливість проводити селекцію найбільш життєздатних ембріонів з їх поступовим розвитком».

Також доповідачі зі США, Канади, Японії та країн Європи представили дослідження щодо лікування ендокринологічних порушень і, так званого, імунологічного безпліддя шляхом застосування пролонгованої форми препарату для стимуляції яєчників – коріфолітропіна альфа.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com