Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Студенти корпоративного університету “Інтерсоно” стали випускниками.

Плідний рік спільної роботи, командних проектів, лекцій і навчання  фінальною лінією підвів до захисту дипломних робіт студентів корпоративного університету "Інтерсоно”.  Цими вихідними  7 червня 2014 р.  студенти  корпоративного університету стали справжніми дипломованими випускниками.

Цьогоріч  захист дипломних проектів  і для всіх студентів довгоочікуваний випускний відбувся в Будапешті.

Студенти університету, а точніше випускники 1-го курсу, в парах працювали над спільним проектом і презентували свої бізнес-плани перед експертним журі і своїми  колегами.

Як кажуть самі студенти – це був вагомий досвід. А найбільш запам’ятовуваним залишились дослідження  і експерименти, які були необхідні для виконання проектів.

Розвиток і рух вперед завжди оцінюється керівництвом. Ідеї та інновації обов’язково будуть впровадженні в медичному центрі "Інтерсоно Медікавер груп”, щоб  обслуговування наших улюблених пацієнтів було на найвищому рівні і завжди відповідало абсолютній якості. 

Кожен студент університету "Інтерсоно” був нагороджений диплом випускника. Свої привітання колектив отримав  від генерального директора Мороз О.С. і головного лікаря медичного центру "Інтерсоно Медікавер груп”  Червака Р.І.

Щоб визначити кращого студента для журі знадобилося трохи більше часу і після гарячої дискусії вони таки дійшли згоди. І кращим студентом цього року стала старша медсестра медичного центру "Інтерсоно Медікавер груп” Бойчук Тетяна. Щирі привітання від колег були приємними, та ще приємніше було отримати головний приз – iPad.

Були також відзначені три випускники, які проявили найбільше активності, ініціативи і показали кращі презентаційні навики. Вони отримали сертифікат на безкоштовне стажування в HospitalMedicoverWilanow у м. Варшава.

Цього вечора  були також вручені дві грамоти. Грамотою за тисячі нових життів і спрагу до нових звершень нагороджена лікар-ембріолог Олена Єфременкова.

Та за бездоганну організацію роботи поліклініки Medicoverі щиру турботу за свій колектив була відзначена Надія Михайлівна Якимович. Наші щирі вітання!

Без приємних сюрпризів від компанії не обійшлося. На завершення колектив медичного центру "Інтерсоно Медікавер груп” провів разом на яскравій  екскурсії по Будапешту.

 

 

 

 

 

 

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com