Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Турбота напередодні осені

Турбота напередодні осені з Інтерсоно

До свого логічного завершення наближається останній місяць літа, а зранку в місті вже відчувається неминуче наближення осені. З одного боку, осінь – чи не найблагодатніша пора для нашого організму, сповненого літнім сонячним світлом та теплом, корисними вітамінами та мінералами свіжих овочів та фруктів, та, звичайно ж, енергією літнього сезону. В цей період людина знаходиться на піку активності власного життєвого тонусу. З іншого ж боку – саме осінню, ближче до середини сезону, коли температурні перепади стають все більшими, а повітря пронизане сумішшю з холодного поривчастого вітру та дощів, виникає не зовсім приємна можливість загострення хронічних захворювань, а такий високий життєвий тонус вересня поступово розчиняється у сірій вогкій буденності листопада.

Поступово та, здавалось би, зовсім непомітно, починається закономірний процес зниження імунітету. Бадьорість кудись щезає, фізичний тонус стає все нижчим і нижчим. Таким чином, понижається і жіночий імунітет, який все більше поступається впливу чужорідних бактерій, що моментально відбивається на стані фізичного здоров’я.Одним з найбільш неприємних захворювань в цей період стає цистит, найчастіше загострення якого відбуваються саме у міжсезоння. Організм переживає цілу серію неприємних симптомів, що, в свою чергу, погіршує не лише фізичний, але й психо-емоційний настрій жінки. Причиною тому стають жіночі хвилювання та турботи, викликані знемогою саме в інтимній сфері життя.Із неприємних відчуттів, проявляються болі та печіння, що посилюються при кожному сечовиділенні, які, в свою чергу, породжують внутрішній страх до здійснення необхідного туалету, порушуючи душевну рівновагу жінки.

Відчуття постійної потреби у відвідуванні вбиральні стають настільки частими, що перекривають собою решту думок, які стосуються інших сфер життєдіяльності.Чим же насправді є цистит?!">Відчуття постійної потреби у відвідуванні вбиральні стають настільки частими, що перекривають собою решту думок,  які стосуються інших сфер життєдіяльності.Чим же насправді є цистит?!

За своєю суттю, цистит – це запалення слизової оболонки сечового міхура. Як вже було зазначено вище, основна симптоматика даного захворювання проявляється в частих покликах та неприємному сечовипусканні, загальному фізичному знедужанні та можливому значному підвищенню температури тіла. Сеча пацієнтки, яка стикнулась із загостренням циститу, стає мутною та може навіть містити сліди крові. Підступність циститу полягає у тому, що за відсутності необхідного та відповідного лікування, захворювання здатне прийняти хронічної форми, ставши одним із не бажаніших супутників жінки.Медична статистика говорить про те, що жінки в три рази частіше хворіють на цю неприємну недугу.

Така тенденція пов’язана виключно з особливостями будови жіночої статевої системи. А це означає, що жінки просто зобов’язані приділяти більш пильну увагу власному організму. Адже саме жінки є ключем до продовження людського роду. Лікування циститу – процес не з простих. Звичайно, ніхто не відміняє допоміжної дії традиційної медицини. За наявності циститу, як і за наявності більш загальнопоширених захворюваннях організму, показаний домашній режим у теплому ліжку та регулярне пиття, які значно знижують неприємність від проявів основних симптомів. Але, слід пам’ятати, що за відсутності комплексної терапії, призначеної лікарем гінекологом в індивідуальному порядку і саме Вам, захворювання здатне перейти до хронічної форми, позбавитись якої куди складніше, ніж пройти повноцінний курс лікування при його перших проявах.

Спеціалісти Медичного центру «Інтерсоно» завжди готові допомогти Вам залишатись на варті власного здоров’я та попередити найменші відхилення від норми Вашого організму. Індивідуальний підхід та висока якість медичного обслуговування стануть запорукою Вашого здоров’я та гарного самопочуття протягом багатьох наступних років!

Медичний центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com