Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

"Твій Medicover"

Онлайн версія журналу

Що може бути кращим, ніж напередодні Нового року відкрити новий номер улюбленого журналу? Тому ми з величезним задоволенням пропонуємо своїм читачам свіжий випуск улюбленого видання! Останній цьогорічний номер журналу ми готували з великою приємністю. У час, коли всі підсумовують успіхи та досягнення року, що минає, кожен із нас згадує найщасливіші моменти минулого, щоб примножити їх у майбутньому.

У цьому номері нам захотілось здивувати вас найцікавішими темами, найактуальнішими пропозиціями та найпотаємнішими секретами, які будуть цікавими як напередодні закінчення року, так і на його початку. Постало питання, які ж теми можуть відірвати вас від щоденних турбот та передсвяткової метушні? Відповідь – на сторінках журналу: тема простого людського щастя, здоров’я майбутньої мами та малюка, якого так очікували, розв’язання психологічних проблем, збереження теплоти у сімейних стосунках та досконалий сервіс «Інтерсоно», що перевершує очікування своїх пацієнтів.

На сторінках цього номера ви ознайомитеся з нашими новинками та успіхами, яких ми досягли впродовж року, потрапите за лаштунки нашого найсучаснішого операційного блоку та дізнаєтеся, хто такий індивідуальний лікар. У номері ми помістили поради лактолога з питань грудного вигодовування, психолога – про відновлення позитивного настрою, косметолога – про те, як омолоджуватися вдома та гарно виглядати, дієтолога – про збалансоване харчування, ортопеда – про можливості виявлення проблем у дитячому віці, педіатра – про питання вакцинації. А також безліч рецептів, купонів, знижок, порад та всього того, що однозначно вам знадобиться, а якщо не вам, то вашим дітям, батькам, друзям.

Останній номер, він же і перший номер, адже закінчення – це завжди початок. Уже незабаром ми увійдемо в новий річний цикл, який оберігатиме Вогняна Мавпа. Характер Мавпи мінливий, він може як приваблювати, так і відштовхувати. Мавпа вміє діяти і працювати, не зважаючи ні на що, вперто рухатися до поставленої мети. В наступному 2016 році найпильнішу увагу потрібно приділити своєму здоров’ю. Щоб часто не хворіти, не витрачати вдало збільшений прибуток на ліки та лікування, варто вже зараз зайнятися профілактикою, зміцнювати свій організм, підкріплювати його вітамінами, правильним харчуванням і фізичною зарядкою.

Наразі ж в останні миті старого року хочеться побажати вам міцного здоров’я і домовитися про зустріч у новому році в більшій компанії, з новими побажаннями щодо роботи «Інтерсоно Медікавер груп». Адже ми працюємо для вас і дуже тішимося з того, коли хтось почувається задоволеним отриманими послугами саме у нас! Щастя вам!

З повагою, Руслан Червак

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com