Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Ультразвукова діагностика молочних залоз

Бути здоровою так само природно, як і те, що сонце встає зранку на небі, а вночі світять зорі! З розвитком медичної галузі, слідкувати за власним здоров’ям стає все простіше. Доступні методи діагностики та дослідження організму дозволяють  попередити або ж вчасно виявити найменші відхилення від норми.

Одним з найважливіших пунктів для жінок є догляд та контроль молочних залоз, якого необхідно дотримуватись постійно. Для діагностики стану молочної залози одним з найприйнятніших та легкодоступних способів дослідження є ультразвукова діагностика. При проведенні УЗД не відбувається опромінення, як у випадку рентгенологічних досліджень, відсутні будь-які неприємні відчуття, а зображення тканин та органів виводиться на екран в режимі реального часу. Іноді при проведенні УЗД молочних залоз також використовують метод Доплера, за допомогою якого оцінюють швидкість кровоплину.

Для чого проводять УЗД грудей:

 • Визначення природи тканин утворень, знайдених при ручному огляді мамологом або ж за допомогою мамографії. За допомогою УЗД лікар може відрізнити пухлину від кисти, а отже і скоректувати подальші заходи по спостереженню пацієнтки.
 • Додаткова діагностика при підозрі на рак грудей. Хоча мамографія за правом вважається єдиним діагностичним методом дослідження можливих ракових станів молочної залози, а її регулярне застосування значно знижує смертність серед жінок групи ризику, вона є інформативною не для всіх видів раку. Нажаль, деякі пухлини грудей не можливо виявити за допомогою рентгенографічних знімків та лікареві дуже складно інтерпретувати такі випадки.

На сьогоднішній день передбачається використання УЗД, як методу ранньої діагностики в наступних випадках:

 • жінки з щільними молочними залозами
 • жінки з силіконовими імплантами;
 • вагітні;
 • група високого ризику розвитку рака грудей.

Переваги ультразвукової діагностики грудей:

 • безболісний та неінвазивний метод діагностики;
 • один з найпоширеніших та недорогих методів діагностики;
 • здатний максимально показати м’які тканини, які погано відображаються на рентгенівських знімках;
 • може бути використаний для контролю положення голки під час біопсії;
 • може надати додаткову інформацію щодо патологічних утворень виявлених за допомогою мамографії.

Призначають УЗД молочних залоз в період з пятого по чотирнадцятий день менструального циклу. Для проведення дослідження ультразвуком не потрібна спеціальна підготовка. В загальному, процедура УЗД грудей займе не більше 15 хвилин. Результати готові одназу та не потребуть додаткової обробки.Проводити УЗД молочних залоз потрібно як мінімум раз на рік, навіть у тих випадках, коли клінічні прояви та скарги відсутні. Відсутність шкідливого опромінення дозволяє проводити УЗД грудей в будь-якому віці, навіть для вагітних жінок та годуючих матерів.

Ви завжди можете проконсультуватись зі спеціалістами Медичного центру «Інтерсоно» щодо питань, які стосуються стану Ваших грудей, а також, при необхідності, записатись на УЗД молочних залоз та отримати максимальну вичерпну інформацію від лікаря-мамолога!

Медичний центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com