Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Уретрит зустрічається і у жінок

Дуже часто при появі таких симптомів як свербіж і печіння в області уретри під час сечовипускання, жінки вважають це за цистит. Проте не потрібно поспішати ставити собі діагноз. Подібні симптоми можуть бути проявом ще одного захворювання - уретриту, або запалення слизової оболонки сечівника внаслідок інфікування різноманітними мікробами.

Незважаючи на те, що на уретрит хворіють як жінки так і чоловіки, внаслідок анатомічних особливостей будови сечівника, частіше це захворювання зустрічається саме у жінок. Крім вищевказаного симптому (свербіж і печіння в області уретри під час сечовипускання), для жіночого уретриту характерні ще й виділення з уретри з неприємним запахом, а також хворобливі відчуття внизу живота.

Що ж може спровокувати запалення уретри. Як правило, уретрит, як і більша частина захворювань сечостатевої системи, виникає шляхом інфікування різними хвороботворними мікроорганізмами. Крім статевих інфекцій, уретрит може викликати і умовно патогенна мікрофлора: грибки, кишкові палички, стрептококи та стафілококи.

Виходячи з розуміння того, що уретрит виникає на тлі порушення мікрофлори, можна зрозуміти основні профілактичні заходи щодо запобігання інфікування. До таких заходів належать: дотримання гігієни, підвищення стресостійкості організму, правильне харчування та нормалізація гормонального фону.

Якщо не брати до уваги симптоми та не починати лікування, ознаки захворювання з кожним днем ​​ставатимуть все більш явними. У жінок згодом може розвинутися цистит, порушення піхвової мікрофлори та запальні процеси в сечових шляхах.

Через схожість симптомів багатьох захворювань сечостатевої системи, лікарі не рекомендують займатися самолікуванням. Тому у разі виникнення будь-яких явно-неприємних відчуттів в області сечо-статевої системи звертайтеся за консультацією до гінеколога.

Записуйтеся на осмотр до фахівців Медичного центру «Інтерсоно» за телефоном (032) 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com