Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Урочисте відкриття нового медичного центру “ІНТЕРСОНО” в м. Ужгород!

Хочемо привітати всіх та поділитися приємною новиною і великою подією.10 жовтня 2014 р.  відбулося відкриття нового Медичного центру  "ІНТЕРСОНО” в місті  Ужгороді, та другого "ІНТЕРСОНО” в Західній Україні.  

Ми раді дарувати радість батьківства парам, які і давно про це мріяли. Адже медичний центр  "ІНТЕРСОНО Медікавер груп”,  який відкрив свої двері в Ужгороді  -  це  потужний медичний центр репродукції повного циклу, який  став першим  в Закарпатті медичним центром  запліднення IVF повного циклу із власною ембріологією і лабораторією.Постійний рух вперед і бажання дарувати  можливість народити власних діток безплідним парам  дозволив нам відкрити ще одну клініку "ІНТЕРСОНО Медікавер груп” в місті Ужгороді, яка буде надавати  послуги такої ж бездоганної якості і тільки на найвищому європейському рівні для ужгородян і жителів усього Закарпаття.

   На урочистій церемонії відкриття медичного центру "ІНТЕРСОНО Медікавер груп”  заступник губернатора Закарпатської області зазначив:

"На Закарпатті подібної клініки не було і жителі вимушені були звертатися в питаннях лікування безпліддя у Львів, Угорщину, Словаччину.. Важливо те, що потужна клініка репродукції відкривається в Закарпатті. Важливо те, що є конкуренте середовище. Важливо те, що людям не потрібно тепер їздити в інші міста, а всі кваліфіковані послуги в питаннях репродукції можна буде отримувати в Ужгороді. Тут народжувати здорових дітей і виховувати українців - це є найважливішим.” 

 За статистикою на сьогоднішній день на Закарпатті кожна п’ята пара має проблеми з безпліддям. Ми запевняємо, що з відкриттям медичного центру "ІНТЕРСОНО Медікавер груп” мешканці всієї Закарпатської області будуть мати можливість отримувати найсучасніші європейські послуги повністю у всьому спектрі репродуктивної медицини.

  Інноваційні методики лікування, власна ембріологія і лабораторія, сучасне обладнання та  висококваліфіковані фахівці – все це ми гарантуємо і в  медичного центру "ІНТЕРСОНО Медікавер груп”  Ужгороді. Центр "ІНТЕРСОНО Медікавер груп” обладнаний надсучасними цифровими мікроскопами із спеціальною оптикою.  А в обладнаній палаті готові приймати перших пацієнтів.

 Звертатись. Новий  медичний центр "ІНТЕРСОНО Медікавер груп” знаходиться  за адресою: м. Ужгород, пл.. Ш. Петефі, 28 (4 пов.) тел.. (0312) 65-95-95

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com