Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

В медичному центрі "Інтерсоно" успішно відбувся Міжнародний Ембріологічний конгрес

Міжнародний Ембріологічний конгрес

24- 25 березня в медичному центрі Інтерсоно успішно відбувся Міжнародний Ембріологічний конгрес. До нас завітали ембріологи з Києва (Isida IVF), Одеси (Клініка ОНМедУ, відділення репродуктивної медицини, МЦРЗ "Гамета") та Тернополя (Медичний центр "Клініка професора Стефана Хміля"). Протягом конгресу звучали надзвичайно актуальні лекції стосовно вітрифікації та відтаювання ооцитів, роль ембріологічної лабораторії у підготовці донорського матеріалу до транспортування пацієнтам чи партнерським клінікам, ознайомлення з сучасною технікою для виявлення критичних структур в ооцитах (Oosight Imaging System©).

Офіційний тренер Kitazato Dibimed, Aliсia Genoves (IVF Unit General Hospital, Валенсія, Іспранія) провела лекцію "Оптимальні результати золотих стандартів вітрифікації. Cryotop метод", в якій ознайомила з оригінальним протоколом Kitazato Vitrification, показниками успішності виживання ооцитів після відтаювання. Під час ворк шопу в Ембріологічній лабораторії МЦ Інтерсоно під супервізією Алісії усі учасники змогли самостійно вітрифікувати та розморожувати ооцити. Приїзд Алісії в Україну є надзвичайно важливою подією, адже зазвичай українські ембріологи подорожують закордон для участі в офіціних тренінгах Кітазато. Завдяки спільним зусиллям МЦ Інтерсоно та компанії Хімлаборреактив стало можливим проведенням міжнародного Ембірологічного Конгресу на теренах України.

Старший Ембріолог МЦ Інтерсоно Кушнір А.Г. провів лекцію "10-ти річний досвід вітрифікації Ембріологічної лабораторії Медичного центру Інтерсоно Медікавер груп", в якій розповів про історію вітрифікації в нашій клініці, поділився показниками успішності у IVF та донорських циклах. Лекція Медичного Директора Дорофеєвої У.С., присвячена транспортуванню донорського матеріалу стала надзвичайно актуальною, з огляду на ріст ринку світових кріопоставок.

Ми надзвичайно вдячні компанії Хімлаборреактив, яка стала генеральним партнером заходу, в лиці Грабитченка Костянтина та Дмитра Готмана. Також ми вдячні компанії MSD Україна, яка протягом багатьох років є офіційним партнером усіх заходів, організованих нашою клінікою.

Команда МЦ Інтерсоно буде продовжувати організацію міжнародних заходів, присвячених питанням ДРТ, Ембрології, запрошуючи нових та яскравих представників міжнародних IVF клінік та організацій. Забігаючи наперед, чекаємо Вас у вересні 2017 в МЦ Інтерсоно. На вас чекає світ нових знань та відкриттів!

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com