Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

В Японії створили симулятор вагітності

Співробітники японського Технологічного інституту Канагава продемонстрували на виставці Tokyo Game Show 2011 новітній симулятор вагітності.

Кожен охочий може відчути на собі вагітність! Користувачеві потрібно надіти спеціальний сарафан, в якому знаходяться гумові кулі, вібратори, мішок з водою, датчики дотиків і пневмодвигуни. У міру того як «дитина» зростає, живіт поступово збільшується в розмірах, а плід можна спостерігати на екрані монітора. Повного терміну система досягає за дві хвилини.

Головна відмінність від схожих розробок в тому, що користувач може відчути, як «малюк» штовхається зсередини. До того ж імітація росту плоду досягається шляхом закачування теплої води в мішок із спеціального бака. При цьому постійно підтримується температура навколоплідних вод - 37-38 ˚C.

Груди, до речі, теж зростають: гумові балони накачують повітрям. Тим же способом досягається ілюзія поштовхів і рухів плоду: компресор швидко надуває то одну, то іншу кулю, розташовану в області живота.

Як тільки вагітність досягає повного терміну, починається інша гра - спілкування з ембріоном. Якщо користувач рухається занадто різко, дитина злиться, якщо ж ви ласкаво погладжуєте живіт, вона розслабляється.

Виріб рекомендується батькам, які теж хочуть відчути суміш радості і болі, що відчуває майбутня матір.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com