Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Вагініт - загальна назва слідства цілої низки захворювань

Найпоширенішим захворюванням сечостатевої системи у жінок дітородного віку є вагініт (кольпіт).

При цьому захворюванні відбувається запалення слизової оболонки піхви та зовнішніх статевих органів, що провокує нестерпний свербіж і печіння в паховій області та в низу живота. При вдаваній простоті захворювання та існуванні безлічі народних способів його лікування, для початку необхідно розібратися чим же викликана така реакція організму.

Причини вагініту:

Вагініти можуть бути викликані недотриманням гігієни тіла або алергічними реакціями, наприклад, на гуму презерватива, на тампони або прокладки.

Однак у більшості випадків причиною виникнення запалення слизової оболонкі піхви - вагініту, є інфекція, що передається статевим шляхом.

Такі венеричні захворювання як хламідіоз, гонорея, трихомоніаз, мікоплазмоз, а також кандидоз у поєднанні зі зниженим імунітетом можуть спричинити відчуття печіння у піхві та виділення з неприємним запахом. У жінок клімактеричного віку також можуть спостерігатися вагініти, але викликані вони часто зтоншенням слизової оболонки піхви та легким її травмуванням.

Існування такої безлічі можливих причин запалення стінок піхви не дозволяє створити єдиний метод лікування вагініту. Обов'язковим є проведення бактеріоскопічних та бактеріологічних досліджень слизової оболонки піхвови, досліджень на венеричні інфекції (ПЛР) тощо щодо визначення точного діагнозу та призначення ефективного лікування.

Фахівці Медичного центру «Інтерсоно» рекомендують звертатися до гінеколога при перших же проявах симптомів вагініту, оскільки лікування багатьох інфекцій набагато ефективніше на ранніх стадіях їх розвитку. Записуйтеся на прийом за телефоном (032) 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com