Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Відбулося відкриття поліклініки “Medicover”!

Днями, в житті медичного центру "Medicover Інтерсоно group” сталася приємна святкова подія. Відбулося урочисте відкриття  поліклініки "Медікавер”.  

Подія, яка стала важливою для нас і значущою  для львів’ян. Це відкриття  ще однієї поліклініки, відкриття ще одного закладу охорони здоров’я,  в якому Вам завжди нададуть  повну і комплексну медичну допомогу.

Medicover,  на сьогоднішній день, є лідером в Центральній і Східній Європі з охорони здоров’я і ми раді, що тепер львів’яни можуть отримати європейський рівень сервісу.

Як частина міжнародної компанії, нова Поліклініка Медікавер працює дотримуючись  міжнародних стандартів, зокрема ISO 9001:2008, а всі процеси контролюються системою управління якістю.

В поліклініці приймають  лікарі всіх спеціальностей  і допомагають, як дорослим, так і дітям.  Усе,  від аналізів до маніпуляції  хірурга можна отримати в одному місці і в один час. Комплексність надання медичних послуг і сервіс – є основною перевагою поліклініки "Медікавер”. 

Це є перший приватний медичний заклад на Західній Україні, котрий згідно дозволу МОЗ видає листи непрацездатності, проводить медогляди, видає обмінні карти для вагітних.  Навіть, такий звичний медогляд форми 026 перед  школою, або садочком в Медікавер Ви з комфортом можете пройти за один день.

Від своїх шведських колег  ми  перейняли  найкраще – це прозорість програми лікування, відкритість лікаря в стосунках із пацієнтом, чого, погодьтесь, бракує в сучасній медицині.

В поліклініці все створено для зручності і комфорту пацієнта.  Для виконання деяких оглядів і аналізів тут не вимагають додаткового скерування лікаря. А результати певних видів аналізів  можна отримати протягом  однієї години. Та від тепер для наших пацієнтів  працює послуга  виклику лікаря додому.

Тож в поліклініці Медікавер Ви можете продіагностуватися, чи пролікуватися швидко та за демократичними цінами, залишаючись в звичному ритмі життя.

Основне наше завдання – це надійне, зручне та комплексне медичне обслуговування, яке має стати доступним кожному. 

 

Поліклініка "Medicover Intersono group”.

 

                                                

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com