Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Відкриття занять з арт-терапії для вагітних

17 липня у Медичному центрі «Інтерсоно Медікавер груп» відбулося офіційне відкриття занять з арт-терапії для вагітних, організованих у рамках соціальної програми «Мобільне здоров’я» компанією «Київстар» спільно з Медичним центром «Інтерсоно Медікавер груп». Це перший безкоштовний майстер-клас з арт-терапії, що проводиться у медичному закладі під наглядом спеціалістів з жіночого здоров’я.

Тетяна Півоварова, співорганізатор занять з арт-терапії, лікар акушер-гінеколог,керівник «Школи батьківства» у Медичному центрі «Інтерсоно Медікавер груп»:

Наше завдання – максимально полегшити період підготовки до пологів та спокійне протікання вагітності в цілому. 

   Мета «Інтерсоно» - піклуватися про здоров’я жінки в будь-якому сенсі – фізичному, психологічному, соціальному. В нашій постійній  школі батьківства «Інтерсоно» ми проводимо практичні заняття направленні на самопочуття жінки і дитини в животику, враховуючи медичні аспекти. Це допомагає жінці уникнути ускладнень при вагітності і пологах, а малюку гармонійно прийти в світ здоровим. Отже запропоновані майстер класи з інтуїтивного малювання під керівництвом професійного майстра дозволять вагітній жінці не лише отримати психологічну розрядку та скинути негатив, а й:

  • Стати більш впевненою в собі та власних силах, що є особливо важливим перед пологами;
  • Розкрити свої внутрішні резерви та потенціал  і направити цього на спілкування з малям;
  • Налагодити кращий контакт та взаєморозуміння з партнером;
  • Отримати позитивні враження та гарну роботу створену власноруч.

   Під час арт-терапії важливий сам процес малювання, а не його кінцевий результат. Під керівництвом спеціаліста «терапія мистецтвом» дає можливість вагітній жінці позбавитися негативних емоцій, розслабитися, краще пізнати себе у новій ролі та встановити контакт із дитиною та просто насолодитися позитивом, реалізовуючи свій творчий потенціал. Завдяки цілющій дії інтуїтивного малювання майбутні матусі покращили свій внутрішній стан та налаштувалися на отримання позитивних емоцій від протікання вагітності.

   «Інтерсоно» будує фундамент здоров’я та щастя жінки: від моменту планування вагітності - до материнства та догляду за дитиною. Це наш вклад у збереження здоров’я українського народу.

          

                                                                              

                                                                                                                                 

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com