Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Відсвяткуємо разом 15-річчя медичного центру Інтерсоно

Раді повідомити вам, що у травні 2016 року медичний центр «Intersono Medicover Group» святкує 15 років від дня свого заснування. За цей час нам вдалося перетворити невелику клініку у Львові на потужний центр європейського взірця. Ми пишаємося тим, що жителі України та інших країн довіряють нам найдорожче – своє здоров’я та здоров’я своїх майбутніх дітей. І таку високу довіру ми виправдовуємо щоденно! Щоб відсвяткувати цю невелику, але дуже значущу дату, ми вирішили організувати міжнародну конференцію на тему: «Допоміжні репродуктивні технології ­ справжнє мистецтво. Технології, інновації, унікальний досвід». Вона відбудеться 21 травня у Будинку Вчених (м. Львів).

Заплановано:

  • понад 250 учасників (лікарів­репродуктологів, ембріологів, акушерів­гінекологів, керівників медичних центрів та IVF­клінік тощо);
  • більше 20 іноземних спікерів із світовим ім’ям у сфері репродуктивної медицини;
  • візит високопосадовців із Міністерства охорони здоров’я України, а також інших структур.

Переглянути програму конференції, дізнатися імена доповідачів та подати заявку на участь у заході можна на сайті event.intersono.ua. Конференція «Допоміжні репродуктивні технології ­ справжнє мистецтво. Технології, інновації, унікальний досвід» ­ це місце, яке дозволить обмінятися досвідом із вітчизняними та іноземними спеціалістами, а також відкрити нові можливості для розвитку технологій репродуктивної медицини в Україні.

Коментарі  

Лариса 2016-05-22 15:01
Вітаю з 15-річчя! Прекрасною Людиною була Тетяна Сергіївна!
search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com