Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Вітаємо переможницю фотоконкурсу!

Вітаємо переможницю фотоконкурсу!

22 жовтня у медичному центрі «ІНТЕРСОНО Медікавер груп» у Львові відбулося урочисте нагородження переможниці фотоконкурсу для вагітних. Вітаємо щасливу учасницю, яка отримала смартфон!

З 1 червня 2014 року у медичному центрі «ІНТЕРСОНО Медікавер груп» за підтримки «Київстар» стартував креативний фотоконкурс для майбутніх матусь. За умовами конкурсу, вагітні жінки-пацієнтки клініки мали завантажити безкоштовний додаток «Моя зірочка» від «Київстар» на свій телефон та надіслати експертному журі свою фотографію під час вагітності.

Із всіх надісланих на конкурс фотографій журі обрало світлину Ірина Фогел. Саме вона стала переможницею та отримала смартфон від Kyivstar і сертифікат на професійну фотосесію.

 «Ми докладаємо максимум зусиль, щоб вагітність наших пацієнток проходила комфортно. «Моя зірочка» стала коректним доповненням до спілкування між майбутньою мамою та лікарем. Ми любимо дарувати не лише радість батьківства, а й позитивні емоції нашим пацієнтам», – говорить Тетяна Півоварова, акушер-гінеколог, спеціаліст УЗД, керівник «Школи батьківства» медичного центру «Інтерсоно Медікавер груп». 

ІНТЕРСОНО дбає, щоб період вагітності – чудовий час, сповнений радістю і любов’ю, запам’ятався особливими спогадами назавжди. Адже неповторна краса жінки, яка чекає на малюка, завжди відрізняється особливою чарівністю.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com