Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Використання сучасних перинатальних технологій збільшить кількість нормальних пологів до 70%!

За його словами, перша черга реалізації проекту "Нове життя", яка запланована на 2010-2011 роки, передбачає створення перинатальних центрів у Кіровоградській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирський, Одеській, Тернопільській, Харківській областях та АР Крим.

Друга черга проекту, реалізація якої передбачена в 2012 році, передбачає створення таких центрів у Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Закарпатській, Київській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та м. Севастополі. А третя черга (2013 р.) передбачає будівництво перинатальних центрів у Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській областях та м. Києві.

Крім того, міністр охорони здоров’я зауважив, що МОЗ спільно з Національною академією післядипломної освіти затвердив учбовий план по підготовці керівників закладів охорони здоров’я, в тому числі і перинатальних центрів. "Міністерством також затверджений план підготовки і підвищення кваліфікації кадрів для перинатальних центрів з метою реалізації національного проекту "Нове життя". Відтак, наразі, ми можемо об’єднати і сучасні технології і наш досвід, який буде сприяти реалізації найважливішого медичного проекту", - додав О.Аніщенко.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com