Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Викидень як захист жінки

Буває, що природа захищає жінку від непосильної долі плекання дитини із серйозними відхиленнями і у жінки відбувається самовільний аборт. Взагалі, викидні трапляються в 20% випадків від загального числа вагітностей у жінок. Проте відбуваються вони на ранніх термінах, тобто до 13 тижня. Більш того, часто викидень відбувається в той час як жінка ще навіть не знає про те, що вагітна.

Про загрозу переривання вагітності знають багато жінок, проте далеко не всі знають які ж симптоми можуть сигналізувати про це. Як правило, кровотеча з матки є найпоширенішим симптомом викидня. Вона може бути помірною з несильним болем, а також рясною з важким болем. Вагітність на ранніх термінах може супроводжуватися невеликими безболісними кровотечами з матки при нормальному розвитку та виношуванні плоду. Однак, навіть якщо подібні кровотечі почастішали або стали ряснішими, слід звернутися за консультацією до експерта.

Причини викиднів далеко не завжди є зрозумілими. Найбільш поширеною причиною самовільного аборту на ранніх термінах вагітності є хромосомні відхилення плода. Причинами також можуть бути різні захворювання матері та плоду. У тому числі: гормональні порушення та урогенітальні інфекції, несприятлива екологія, несумісність параметрів крові. Багато що залежить також і від жінки. Наприклад, до викидня може призвести важка фізична праця, велика кількість стресових ситуацій, прийом наркотичних і лікарських препаратів тощо.

Фахівці Медичного центру «Інтерсоно» рекомендують звертати увагу на всі більш-менш значущі зміни стану здоров'я вагітної жінки та звертатися до гінеколога при виникненні небезпечної симптоматики. Викидень абсолютно не є приводом до сумнівів щодо своєї здатності народити здорову дитину. У разі самовільного аборту, рекомендується збирати виділення тканин з матки для дослідження та визначення точної причини викидня. Адже у разі лікування захворювання, яке стало причиною викидня, наступна вагітність може пройти успішно.

Записуйтеся на прийом до гінеколога за телефоном (032) 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com