Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Як часто можна здавати яйцеклітину? Що для цього треба знати?

Яка ж кількість яйцеклітин є в жіночому організмі?

Яйцеклітини - це, як відомо, жіночі статеві клітини, які розвиваються в яєчниках - парних органах. Кожна маленька дівчинка, яка народжується, вже має певний резерв яйцеклітин в яєчниках. Звісно, що кожний організм індивідуальний, проте в момент народження кількість яйцеклітин становить приблизно 1-2 мільйони. Але не уся ця кількість яйцеклітин буде здатна до запліднення, протягом життя переважна більшість фолікулів зазнають закриття (так званої атрезії ). Таким чином, в момент досягнення дівчинкою підліткового (пубертатного віку) і початку менархе (першої менструації), у яєчниках залишається біля 400 000 фолікулів. Щомісяця за один менструальний цикл жінки в її організмі виробляється 10-20 яйцеклітин, що є індивідуально, але для овуляції дозріває лише один фолікул, який ми називаємо домінантним, і лише одна яйцеклітина стає готовою до запліднення.

Кожна жінка - донор, яка приймає участь у програмі донації ооцитів в медичному центрі Інтерсоно Медікавер груп у Львові чи Ужгороді,  проходить процес стимуляції за допомогою певних, розроблених для цієї процедури препаратів.  В процесі стимуляції впливу піддаються усі яйцеклітини в яєчниках, а не лише одна, як це відбувається в природньому циклі.

Важливо знати, що статева сфера людини внаслідок донації не страждає, і вже після наступної менструації організм стає готовим продовжувати виконувати свої репродуктивні функції. Тому репродуктологи Інтерсоно вважають і запевнюють жінок, що здача яйцеклітин не має негативного впливу на репродуктивне здоров’я, і такі жінки в майбутньому можуть спокійно народжувати власних дітей.

Як часто можна здавати яйцеклітину та коли можна робити наступну стимуляцію?

При першій спробі стимуляції яєчників, що являється сугубо індивідуальним і залежить від ряду особливостей кожної жінки, наступна стимуляція проводиться як мінімум через два місяці від попередньої, з метою надання відпочинку організму.

Окрім бажання стати донором, щоб допомогти народити діток безплідним парам, потрібно пам'ятати, що є певні умови для жінок, а саме:

  • вікові обмеження від  18 до 35 років;
  • наявність власної здорової дитини;
  • фізично і психологічно здоровий організм;
  • відсутність шкідливих звичок;
  • відсутність спадкових захворювань.

Якщо Ви вирішили стати донором яйцеклітин, спеціалісти Інтерсоно, радо запропонують Вам ПРОГРАМУ "ДОНАЦІЇ ЯЙЦЕКЛІТИН”, а медичні координатори дбайливо пояснять усі умови цієї програми по тел: (032) 290 30 80; моб.: (067) 370 84 22; (067) 341 02 48. Також ми надаємо безкоштовне медичне обстеження та компенсуємо вартість проїзду у клініку.  

Звертайтеся до нас - допоможіть жінці стати матір'ю. 

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com