Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Яка підготовка до обстеження для забору яйцеклітин?

Яка підготовка до обстеження для забору яйцеклітин?

Участь у програмі донорства - відповідальний крок, тому потрібно ретельно підготуватися і виконувати усі рекомендації спеціалістів медичного центру Інтерсоно.

Основні поради для кожної жінки перед участю в програмі донації ооцитів:

  1. Оскільки обстеження донора ооцитів проводяться на наявність/відсутність генетичних захворювань, за два тижні до забору аналізів жінка не повинна приймати будь-яких медикаментів і бути клінічно здоровою.
  2. Напередодні забору крові необхідно обмежити вживання жирної та білкової їжі, перевагу надати молочно-рослинним продуктам, для уникнення хибних результатів аналізів.
  3. Приходити в клініку натщесерце.
  4. Так як обов'язковим для кожного донора є огляд гінеколога, за 5-7 днів до обстеження відмовитися від спринцювань та вагінальних свічок і таблеток,
  5. Напередодні здачі крові не вживати алкоголь.
Зверніть увагу, окрім базових рекомендацій та підготовки до програми “Донація ооцитів” є певні умови на час перебування в програмі.

На час перебування у базі донорів статеве життя потрібно вести із використанням презервативу. Ця вимога є обов’язковою для профілактики вагінальних вірусів та інфекцій, а також небажаних вагітностей донорів.

Також слід обмежити: важкі фізичні навантаження – біг, стрибки, фітнес, аеробіка, підняття важких предметів; гіпертермію - солярій, сонячні ванни, гарячі ванни.

Статеве життя забороняється на час програми індукції суперовуляції та до початку наступної менструації. Ці обмеження не тривають довго (приблизно 14-15 днів стимуляції та 14-15 днів до наступної менструації), тому, для Вашої безпеки, їх слід строго дотримуватися.

Вживання синтетичних препаратів (медикаментів) проводиться тільки за рекомендацією лікаря.

Куріння, вживання алкоголю, наркотичних речовин суворо забороняються.

Детально про усі умови участі в програмі “Донація ооцитів” ви можете дізнатися на консультації в медичному центрі Інтерсоно у Львові чи Ужгороді.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com