Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Яка тривалість життя яйцеклітини?

Яка тривалість життя яйцеклітини?

Організм кожної жінки унікальний і функціонує як дуже складний механічний годинник. Дуже багато унікальних процесів відбувається тільки в жіночому організмі. Природа так подбала, що виносити і народити дитину може лише жінка. Це велика відповідальність, тому важливо дбати про своє жіноче здоров'я щодня, щогодини і щохвилини.

Основним фактором, що забезпечує зачаття дитини є овуляція. Овуляція - це надзвичайно важливий процес в організмі жінки. Цей процес відбувається раз на місяць від початку менструацій до періоду клімаксу. Зазвичай, овуляція наступає на 15 день циклу щомісяця, однак з деяких причин можуть виникнути збої, викликані різними причинами внутрішнього і зовнішнього характеру. Тому у випадках, коли пара планує вагітність і народження малюка, потрібно спочатку пройти обстеження та дізнатися більше про овуляцію та “життя” яйцеклітини після овуляції. Дуже зручно проходити обстеження в МЦ Інтерсоно Медікавер груп, саме тут спеціалісти проведуть усі необхідні дослідження, тести та  нададуть вичерпну консультацію в кожному індивідуальному випадку планування вагітності.

Скільки часу живе яйцеклітина після овуляції?

Це питання є індивідуальним для кожної жінки. На тривалість “життя” яйцеклітини впливає безліч факторів, такі як зовнішній вплив навколишнього середовища, так і внутрішні, а саме – стан здоров’я жінки. В середньому тривалість життя яйцеклітини після овуляції становить 12-24 години, тому завагітніти в першу добу після того, як клітина вийшла з яєчника, найпростіше. Однак сперматозоїд може зберігати свою активність до 5-6 днів, тому він може «очікувати» дозрівання яйцеклітини в маткових трубах. Це зовсім небагато, якщо порівнювати, що час наступної овуляції буде через цілий місяць. І саме пам’ятаючи про тривалість життя статевих клітин, можна якнайкраще спланувати процес зачаття дитини. Усі тонкощі цього процесу відомі  і репродуктологам МЦ "Інтерсоно Медікавер груп", для точного визначення термінів взяття клітини, щоб не втрачати дорогоцінний час і як найшвидше здійснити мрію кожного окремого пацієнта відчути радість батьківства.

Питання чи можна продовжити час овуляцї щє лишається спірним, але точно відомо, що можна підтримати організм функціонувати правильно. Якщо виконувати ряд  порад від спеціалістів нашого медичного центру, можна зберігти своє статеве здоров'я на довгі-довгі роки:
  • займайтеся спортом - правильне функціонування гормонів дуже залежить від вашої ваги, не допускайте сильного її надлишку та різкої втрати;
  • відмовтеся від шкідливих звичок: паління, алкоголь і т.д.
  • притримуйтеся здорового і збалансованого харчування, щоб були присутні важливі для жінки мікро- і макро- елементи.
  • ведіть регулярне статеве життя зі своїм партнером, це врегулює гормональний фон;
  • уникайте стресів, усім відомо, що стрес руйнує не тільки нервову систему, а і весь організм;
  • укріплюйте імунітет;
  • періодично контролюйте рівень гормонів в вашому організмі, щоб знати чи потрібна корекція гормонального фону перед зачаттям.

Дізнатися про усі деталі участі у програмах “Донація ооцитів” та “Донація сперми” та задати свої питання, Ви можете у координаторів Медичного центру Інтерсоно за телефонами: (067) 342 92 44; (067) 370 84 22 або завітати до нас за адресою: м.Львів, вул.Антоновича, 102. Також для зворотнього зв`язку, Ви можете залишити заявку: стати донором яйцеклітини >> http://donor.intersono.ua/

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com