Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Запобігти появі розтяжок? Легко!

Красива рівна шкіра є мрією всіх жінок, яким небайдужа власна привабливість і сексуальність. У гонитві за цією красою жінка здатна на багато що. І як часто буває, що тільки жінка навчилася доглядати за шкірою в її поточному стані, як виникає нова задача, ефективне вирішення якої необхідно знаходити дуже швидко. Звичайно, про деякі зміни заздалегідь дізнатися неможливо, але, повірте, є проблеми, з якими стикається переважна більшість жінок. Цим досвідом можна з успіхом скористатися.

Однією з таких змін є поява стрий (striae distensae), з якими стикаються переважно жінки в моменти стрибків гормонального фону. Такими періодами в житті жінок можуть бути статеве дозрівання, вагітність або стрімкий набір маси тіла, при якому внутрішні шари шкіри не справляються з натягом і відбувається розрив волокон колагену і еластину. Самі по собі стриї абсолютно безпечні для здоров'я, але психологічно дуже отруюють життя жінки своєї неестетичністю.

Найчастіше розтяжки з'являються в області живота, стегон і грудей.

Особливо поява стрий характерна для жінок з генетичною схильністю. Тому дуже важливо знати, чи стикалися з такою проблемою мама чи бабуся. Якщо вже така схильність є, необхідно докладати всіх зусиль для запобігання появи злісних смужок, адже позбутися тих, які вже з'явилися дуже складно, а іноді і просто неможливо.

Навіть якщо генетична схильність під сумнівом, прийняття низки профілактичних заходів для запобігання появи цих неестетичних смужок на найсексуальніших частинах тіла жінки, дозволить зміцнити шкіру та зробити її більш еластичною. Однак пам'ятайте, профілактичні методи працюватимуть тільки за умови їх застосування напередодні можливих гормональних змін, наприклад, до настання вагітності. Головний принцип, на якому будується комплекс профілактичних заходів - підтримка еластичності шкіри, яка залежить від наявності в сполучній тканині необхідної кількості колагену та еластину.

Перше та найголовніше правило, при недотриманні якого інші методи не будуть ефективними, це дієта.

При цьому, має значення не стільки рівень калорійності їжі, скільки насиченість достатньою кількістю білків, вітамінів, мінеральних речовин і мікроелементів. Вони - то і є основним ресурсом шкіри для відновлення та зміцнення її структури. Але і про калорійність забувати не варто, адже різкі зміни маси тіла також здатні призвести до появи розтяжок.

Найприємнішим методом запобігання появи розтяжок є різноманітні масажі, пілінги й обгортання для найбільш вразливих частин тіла.

Ці процедури потрібно робити не тільки в салонах, але й в домашніх умовах. Так, у домашньому догляді обов'язково користуватися кремами, що містять ефірні та косметичні олії, екстракти рослин, колаген та еластин. Можна також самостійно приготувати суміші для масажу та масок на основі олій оливкової, авокадо, сої, зародків пшениці, виноградних кісточок в поєднанні з такими ефірними оліями як лавандова, м'ятна, неролі та розмаринова. Такі суміші в невеликих кількостях необхідно втирати легкими масажними рухами в потенційно проблемні ділянки двічі на день. Особливо ефективними будуть такі масажі після прийняття контрастного душу, розтирання тіла м'яким махровим рушником і м'яких пощипуваннь шкіри на животі за годинниковою стрілкою до легкого почервоніння шкіри.

Наситити шкіру дефіцитними компонентами допоможуть також водоростеві та грязьові обгортання.

Вони постачають клітинам шкіри незамінні амінокислоти, а також вітаміни та мікроелементи. Теплі ванни з екстрактами рослин і ефірними оліями також сприяють насиченню шкіри корисними речовинами та розгладженню епідерміса.

Звичайно ж не варто забувати про фізичну активність.

Адже в процесі тренувань шкіра насичується киснем, тобто стає більш пружною та еластичною. Спеціальних вправ для профілактики розтяжок не існує, але безсумнівно кориснім є як загальне фізичне навантаження у вигляді ходьби та плавання, так і навантаження на м'язи проблемних ділянок тіла.

Жінкам, які планують вагітність, варто пройти курс вакуумного масажу та мезотерапії потенційно проблемних ділянок тіла.

Це дозволить наситити вітамінами та іншими корисними речовинами внутрішні шари шкіри та добре тонізувати шкіру, підготувавши її до навантажень.

Якщо розтяжки все ж з'являються, пам'ятайте, що чим раніше почати роботу з ними, тим менш помітні рубці залишаться після лікування.

У таких випадках лікування – це цілий комплекс процедур, таких як хімічні пілінги, лазерні шліфовки та хірургічне видалення. Однак за ствердженням фахівців, якщо вчасно вжиті заходів щодо запобігання появи стрий, то можно значно скоротити ймовірність їх появи, а також зменшити прояв розтяжок у випадку, якщо у Вас дуже сильна генетична схильність. Тому доглядайте за своїм тілом постійно та з задоволенням, і шкіра завжди буде чудовою.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com