Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Перший раз в перший клас – завершився перший курс Школи Ембріологів Інтерсоно

курс Школи Ембріологів Інтерсоно

Ми раді повідомити про успішне завершення першого курсу Школи Ембріологів Інтерсоно*. Першими слухачами та випускниками стали ембріологи та біологи з усіх куточків України. До нас завітали колеги з наступних клінік репродуктивної медицини: Відділення репродуктивної медицини Центру УК Одеського Національного Медичного Університету (Одеса), медичний центр “Родинне джерело” (Київ), клініка репродукції “Вікторія” (Київ).

Протягом 2 днів, 23 та 24 вересня, відбувся курс лекцій та практичних занять вітрифікації та відтаювання ооцитів.  Учасники мали змогу прослухати теоретичну частину в форматі лекцій, які підготували провідні ембріологи медичного центру ІнтерсоноМедікавер Груп.

Школа ембріологів Інтерсоно є унікальним проектом, адже одразу після завершення демонстрації вітрифікації/відтаювання ооцитів провідним ембріологом Інтерсоно Кушніром А.Г., кожен з учасників мав можливість самостійно проводити вищезгадані техніки. Навчальний процес проходив під супервізієюстаршого ембріолога Інтерсоно безпосередньо в ембріологічній лабораторії медичного центру. Розхідні матеріали KitazatoThawingSolutionsVT-802 (TS, DS,WS), які необхідні для проведення вітрифікації/відтаювання ооцитів  входять у вартість курсів.

Ми вдячні генеральному партнеру Школи Ембріологів Інтерсоно – компанії Хімлаборреактив, в лиці Костянтина Грабитченка та Дмитра Готмана.  Будучи спеціалістом з продукції для ЕКЗ-клінік, Дмитро виступив з лекцією «Метод вітрифікації Cryotop® (Kitazato) – основні принципи, застосування та перспективи розвитку».

24 вересня відбулось урочисте вручення Сертифікатів міжнародного зразка усім слухачам курсу “Теоретичні та практичні аспекти вітрифікації та відтаювання ооцитів”. Сертифікат є засвідчений доктором Анат Сафран - незалежним науковим консультантом медичного холдингу Medicover Group. Анат Сафран є клінічним ембріологом з 30-ти річним практичним досвідом роботи у сфері репродуктивної медицини.

Окремим подарунком для кожного  слухача курсу стали  флешки з відео-інструкцією щодо вітрифікації та відтаювання ооцитів.  Повернувшись на роботу у свої клініки, кожен матиме змогу ще раз продивитись відео та відновити в пам’яті усі моменти, які могли бути забуті.

Якщо з певних причин Ви не змогли записатись на вересневий курс, до вашої уваги календарний план проведення курсів на 4 півріччя 2016 року:

  • 21-22 жовтня 2016
  • 25-26 листопада 2016
  • 16-17 грудня 2016

Довідка. Школа ембріологів Інтерсоно– це 2-ох денний інтенсивний курс лекцій та практичних занять вітрифікації та відтаювання ооцитів по методиці Kitazato. Програма курсів розроблена доктором Анат Сафран – незалежним науковим консультантом медичного холдингу Medicover Group. Анат Сафран є клінічним ембріологом з 30-ти річним практичним досвідом роботи у сфері репродуктивної медицини.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com