Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Жінка та Осінь

Як довго ми чекаємо літа і як швидко та раптово воно минає. Ще вчора ми одягали легкі сукні та відпочивали на літніх терасах в кафе, а сьогодні вже витягаємо із шафи теплі речі та тремтимо при поривах вітру. Як би ми не впевнювали себе, що «всі зміни на краще», підсвідомість людини не любить змін до більш жорстких погодніх чи життєвих умов, та виявляє свій спротив у вигляді поганого настрою та дратівливості. Тому не варто просто відгоняти погані думки та робити вигляд, що все добре. Прислухайтесь до свого організму та допоможіть йому впоратись із цими змінами.

Адже не дарма людині дана свідомість. З її допомогою ми можемо усвідомити свій стан та зрозуміти, як змінити своє ставлення до ситуації, адже природу ми змінити не можемо. І внутрішнє сонечко хорошого настрою буде світити увесь рік нам та нашим близьким.

Цікаво те, що «осіння хандра» у більшій мірі пов’язана не з осінню, оскільки восени ще довго зберігається хороша погода та світловий день є порівняно довгим, а з наближенням зими – пори року, яка символізує пасивний відпочинок та сон для всієї природи. Життя неначе уповільнюється, світла та тепла стає менше, кольори стають тьмяними.

Ви скажете:«так, відчуття не з кращих». А давайте спробуємо перетворити недоліки в переваги?

Ось наприклад. Починається похолодання й потрібно закутатись в теплі речі – нехай вони будуть яскравими, зручними та гарними! А на довершення образу краплю теплого огортаючого парфуму.

Осінь - це найвдалишій час, щоб побалувати себе смакотою.Адже дозріває смачний виноград, кавуни, дині, персики та інші фрукти, наповнені вітамінами, і з'являються найсвіжіші прянощі, які можна додавати до улюблених страв, створюючи неймовірні смаки.

Напередодні осені з’являється свіжий ароматний мед – найбільш природній та корисний із усіх солодощів. Лише восени можна насолодитись тягучим чарівним даром природи в шматочках сот. Солодкість меду подовжить відчуття літа та сонця. Не любите мед - насолодиться шматочком чорного шоколаду, який особливо смачний, коли за вікном ллє дощ.

Не вистачає світлового дня – зустрічайте день раніше! Додавши хоча б один час до свого дня, Ви вже відчуєте різницю. А для тих, хто любить поспати вранці, є солярій. 10 хвилин ультрафіолету в тиждень гарантують заряд гарного настрою!

А як же корисно та приємно після літньої спеки подарувати своєму тілу косметичні процедури, підживити та зволожити шкіру. Манікюр, педікюр, масаж, косметичні маски, басейн, сауна – не важливо, що Ви оберете. А краще все, і одразу, та ще й з улюбленими подругами за душевною бесідою. Це чи не найкраща терапія!

До речі, щодо тіла. Сальса, хіп-хоп, ча-ча, джайв, контемп …Навіть назви запальних танцювальних напрямків вже додають енергії в тілі.

Не подобається гламур – прибирання листя в гарному саду на дачі подіє так само, як і заняття, наприклад, сальсою. Причому поєднаєте фізичне навантаження із прогулянкою на свіжому повітрі. Більше часу на свіжому повітрі – це ще один ключ для урівноваженого настрою восени. Згадайте, наскільки мальовничий ліс восени. Яскраві кольори, туман, запах вологого опалого листя. Проводьте вікенди в лісі. Природа наповнить гармонією та забере зайві переживання.

Шматочок природи можна поселити і в себе вдома. Заведіть собі кімнатну рослину. Присутність кімнатних рослин швидко знімає напругу, яка є частим явищем восени.

Нарешті, осінь – це найкращий час для творчості. Варто лише уважно прислухатись до себе. І лише Вам вирішувати, як реалізувати натхнення – в поезії, живописі чи створенні домашнього затишку. Зробіть перестановку меблів, повішайте нові штори, купіть яскраві подушки на диван, покладіть на журнальний столик яскраві апельсини. Творчість може проявитись у всьому, що є у Вашому житті.

Кожна з Вас знайде в цих прикладах щось надихаюче, а можливо створить щось своє. Найголовніше, ставитись до пошуку рішення як до гри. А правило №1 цієї гри – гарний настрій та бажання грати! Адже не варто замикатися в собі і чекати, що цей неприємний стан пройде сам собою. Створюйте позитив! Стільки всього в житті може надихнуті Вас. Восени як ніколи потрібно прагнути робити саме те, що хочеться, балувати себе та насолоджуватись кожним променем сонця.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com