Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Зимовий табір ІНТЕРСОНЧИК

Зимовий табір ІНТЕРСОНЧИК

Активно і весело  провела  малеча час у зимовому таборі ІНТЕРСОНЧИК! Усі зимові канікули, які тогоріч стали такими непередбачувано-тривалими перетворились на цікаву і здорову несподіванкою для малят.

Впродовж трьох тижнів з 8 до 26 січня 2014 р. всі бажаючі дітки, малеча наших пацієнтів та працівників віком від 6-10 років мали змогу долучатись до першого зимового табору ІНТЕРСОНЧИК, який проходив в комфортному залі   медичного центру Інтерсоно, під пильною опікою координаторів, лікарів.

Перший, такого роду табір, який ми зробили максимально комфортним для дітей і їхніх батьків, можемо із певністю назвати успішним. Повністю розпланований день був насичений завданнями і заняттями!  Кожен ранок розпочинався із аеробіки.  Щодня  проходило заняття із англійської. 

В дитячому таборі юні інтерсончики проводили час не просто із користю для себе, але із користю для свого здоров'я. На тематичні заняття до діток приходили лікарі медичного центру "Інетрсоно Медікавер груп”, щоб навчити діток відповідальності за своє здоров’я. Навіть в такому юному віці турбота про своє здоров’я є крайнє важливою.

До діток  із порадами і здоровою інформацією приходив гастроентеролог медичного центру "Інетрсоно Медікавер груп”, розповідаючи, що краще їсти, щоб не болів животик, як правильно харчуватись.  Про догляд і важливість чищення зубів розповів стоматолог, а психотерапевт провів цікаву казкотерапію, в якій кожен міг себе проявити.  Діткам також показували вправи для очей, які покращують і зміцнюють зір. Такі нескладні і цікаві вправи спокійно можна повторювати вдома. Та дітей не відірвати було від майстер-класів на яких вони кожного дня  робили  іграшки, новорічні прикраси своїми руками, подарунки батькам та навіть малювали картину. Кожен свій маленький шедевр))Ми щиро раді дарувати радість дітям і їх батькам а головне доносити в дитячі  і світлі голівки, те, що найважливіше в житті – це Ваше здоров’я.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com